آخرین اخبار

آخرین نقل و انتقالات بازی CS:GO در سال ۲۰۱۸ [این پست بروزرسانی می شود]

img
دی
۰۱
author image by admin | blog CS GO | ۰ Comments | ۰۱ دی ۱۳۹۷

با نزدیک شدن به روزهای پایانی سال ۲۰۱۸، آخرین نقل و انتقالات بازی CS:GO را برای شما خوانندگان عزیز، مورد بررسی قرار داده‎ایم.

در روزهای پایانی سال ۲۰۱۸، شاهد تغییر و تحولات جذابی در بازی CS:GO بودیم. در ادامه به بررسی آخرین نقل و انتقالات انجام شده در این بازی محبوب می پردازیم.

تیم FaZe:

نیمکت نشینی karrigan

یکی از مهم ترین تغییرات صورت گرفته، نیمکت نشین شدن karrigan بازیکن قدیمی و با سابقه تیم کانتر FaZe بود. او به همراه تیمش یک فصل ناامید کننده و ضعیف را سپری کردند و تا رتبه ششم تیم های برتر، سقوط کردند. به این ترتیب و برای اولین بار از سپتامبر ۲۰۱۷، شاهد تغییر بازیکن در این تیم بودیم. هنوز اخبار کاملی در مورد آینده این بازیکن منتشر نشده است.

تیم MIBR:

پیوستن دوباره taco به تیم mibr

آخرین نقل و انتقالات صورت گرفته در تیم محبوب Mibr بدین شرح است. آن ها علاوه بر برگرداندن TACO، مربی تیم لیکوئید یعنی zews را هم به جای YNk به تیم خود اضافه کردند. همچنین stewie2k پس از سپری کردن یک فصل تقریبا نا موفق، سرانجام از این تیم جدا شد و به لیکوئید پیوست. zews در گذشته در تیم Sk Gaming به مربی گری می پرداخته و بعد از تغییراتی که در آن تیم انجام شد، راهی تیم لیکوئید شد. TACO هم بعد از عملکرد ضعیفی که در فصل گذشته داشت، مجبور به ترک Mibr شد و به لیکوئید پیوست.

تیم AGO:

قرارداد دائم Kap3r با تیم ago

تیم AGO اعلام کرد که قرارداد دائمی را برای انتقال Kap3r از تیم Kinguin به امضا رسانده است. این بازیکن ۲۳ ساله که حدود دو ماه پیش بصورت قرضی و به عنوان یار جانشین TOAO به این تیم پیوسته بود، سرانجام قرارداد دائمی را با این تیم امضا کرد. Kap3r به همراه تیم AGO توانست در همین اواخر به مقام سوم مسابقات CSGO تویوتا مستر بانکوک دست پیدا کند.

تیم ALTERNATE aTTaX:

جدایی HUNDEN از تیم ALTERNATE aTTaX

syrsoN آخرین بازی خود را برای این تیم آلمانی انجام خواهد داد و بعد از آن، تصمیم در مورد آینده خود می گیرد. این بازیکن ۲۲ ساله، AWPer این تیم بود که در سال ۲۰۱۶ به این باشگاه پیوسنه بود و توانسته بود به مقام قهرمانی مسابقات ESWC 2016 با این تیم دست پیدا کند.

همچنین آن ها HUNDEN بازیکن ۲۷ ساله و دانمارکی خود را که به عنوان گیم لیدر در این تیم بازی می کرد، از دست خواهند داد. پیش از این گفته شده بود که او در پایان سال ۲۰۱۸ قرارداد خود را تمدید نخواهد کرد و از این تیم جدا می شود.

بروزرسانی ۱۳۹۷/۱۰/۳ – تیم Red Reserve:

نیمکت نشینی disco delpan در تیم red reserve

طبق آخرین اخبار منتشر شده، باشگاه Red Reserve اعلام کرد که disco doplan را به نیمکت منتقل و به جای او با grux نوزده ساله را به خدمت گرفته است.

بروزرسانی ۱۳۹۷/۱۰/۳ – تیم Liquid:

بازگشت adreN به تیم لیکوئید

بر اساس آخرین اخبار نقل و انتقالات باشگاه Liquid، آن ها پس از جابجایی TACO و Stewie2k و انتقال مربی خود به تیم Mibr، مجبور به برگرداندن بازیکن سابق خود یعنی adreN در پست مربی تیم شدند. وی پیش از این و در سال های ۲۰۱۵ و ۲۰۱۶ بازیکن تیم لیکوئید بود.

بروزرسانی ۱۳۹۷/۱۰/۳ – تیم BIG:

پیوستن XANTARES به تیم BIG

دیگر تیم آلمانی یعنی BIG هم از این امر مستثنی نبود و آن ها هم تغییراتی را در میان بازیکنان خود ایجاد کردند. این باشگاه ناخواسته nex را به دلیل مصدومیت و جراحی در ناحیه مچ دست از دست داد. اما مهم ترین خبر امروز، این بود که آن ها XANTARES ستاره ترک تبار و سابق تیم Space Soldiers را به خدمت گرفتند. قرار است جزئیات بیشتر این خبر بزودی منتشر شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تورنمنت بعدی: iBUYPOWER Masters 2019

در حال حاضر مسابقه ای برگزار نمی شود

مسابقات اخیر