آخرین اخبار

آپدیت جدیدی برای بازی دوتا ۲ به همراه Immortal Treasure III منتشر شد

img
تیر
۲۵

هنوز سه هفته تا شروع سری هفتم مسابقات ۲۰۱۷ The International مانده و امسال هم رکورد یزرگترین جایزه در تاریخ ورزش‌های الکترونیکی شکسته شده. در همین حال Valve ساعاتی پیش آپدیتی را منتشر کرد و  Immortal Treasure III را در دسترس کسانی که بتل پس را خریداری کرده اند، قرار داد.

Immortal Treasure III شامل ۸ آیتم cosmetic است و برای دراپ شدن، ۵۰ لول بتل پس لازم دارد، اما جالب‌ترین آیتم درون آن Malefic Drake’s Hood برای Viper است که یک افکت جدید برای Poison Attack وایپر نشان می‌دهد. این اولین آیتم برای Viper است که در اوایل سال ۲۰۱۱ به بازی اضافه شد.

۷ آیتم ایمورتال دیگر برای Legion Commander، Spectre، Sand King، Winter Wyvern، Sven و Weaver هستند که یک نسخه معمولی و طلایی از هر آیتم دارند و Crimson Cyrridae هم آیتمی برای Weaver است که یک انیمیشن جدید به شخصیت اضافه می‌کند و مدل Swarm را تغییر می‌دهد. احتمال دراپ نسخه طلایی آیتم‌ها بسیار پایین است و کمترین احتمال دراپ به آیتم جدید Sven یعنی Vigil Triumph تعلق دارد. این آیتم براق و زیبا در واقعا دومین آیتم ایمورتال Sven می‌باشد و می‌توان آن را با Vigil Signet Immortal که در اینترنشنال سال ۲۰۱۵ دراپ شد ست کرد.

Immortal Treasure III آخرین سری آیتم‌های مربوط به بتل پس TI7 می‌باشد اما هواداران هنوز منتظر یک چیز دیگر هستند و آن هم بخش دوم کمپین کوآپ Siltbreaker است. به گفته Valve، این کمپین قرار است در ماه ژولای عرضه شود و نام آن A Vault in the Deep است و آخرین بخش در اولین سری داستانی Dota 2 است. بر خلاف دیگر جایزه‌های بتل پس که پس از لول‌های خاصی باز می‌شود، کمپین Siltbreaker برای تمام لول‌ها قابل بازی است. در نتیجه اگر بتل پس ندارید، حالا که تمامی جایزه‌ها مشخص شده زمان خوبی است آن را بخرید و شانس خود را امتحان کنید. لازم به ذکر است که ۲۵% از مبلغ فروش بتل پس مستقیما به جایزه TI7 اضافه می‌شود که تا کنون به ۲۰,۹۳۲,۴۸۸ دلار رسیده.نکته جالب توجه این است که Valve فقط ۱٫۶ میلیون دلار از این مبلغ را تامین کرده که نشان می‌دهد چقدر هوادارن از بتل پس و مسابقات International استقبال کرده‌اند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تورنمنت بعدی: iBUYPOWER Masters 2019

در حال حاضر مسابقه ای برگزار نمی شود

مسابقات اخیر