آخرین اخبار

seized و احتمال جدایی او از تیم اوکراینی Na`Vi

img
مهر
۲۲
author image by admin | blog CS GO | ۰ Comments | ۲۲ مهر ۱۳۹۶

شایعاتی مبنی بر جدایی seized از تیم همیشگی خود یعنی Na`Vi به گوش می‌رسد و پست‌های اخیر او در توییتر و تغییر اطلاعات کاربری او بیشتر به این شایغات دامن زده است.

Denis ” seized ” Kostin یکی از بازیکنان قدیمی و تشکیل‌دهنده هسته اصلی تیم Natus Vincere می‌باشد. او از سال ۲۰۱۳ به این تیم پیوست و در طول این سال‌ها توانست به شکلی قابل قبول و با بازی‌های بسیار خوب در ترکیب این تیم بماند و از تغییرات ایجاد شده در تیم مصون باشد. اما در سال اخیر و با رفتن Zeus از تیم او مجبور شد مسئولیت هدایت تیم را به عهده بگیرد و به نظر می‌رسد که این مسئولیت در دوران دوری Zeus از تیم، روی دوش او سنگینی می‌کند، چرا که هم تیم و هم خود seized نتایج و آمارهای بسیار ضعیفی گرفتند و تمامی شک و عدم اطمینان طرفداران نیز به سمت او نشانه گرفته شده بود.

با این که seized قبل از جدایی Zeus از تیم به عنوان یکی از بهترین بازیکنان در نقش ساپورت در ناحیه CIS و اروپا معروف شده بود، با رفتن او همه چیز تغییر کرد و به نظر می‌رسد حتی بازگشت Zeus به تیم نیز تغییری در این رویه نداده باشد. تیم Na`Vi هنوز هم فاصله زیادی با دوره اوج و نتایج مورد انتظار طرفداران خود دارد و طی ۱ سال اخیر نتوانسته خود را به عنوان یکی از قدرت‌های اصلی صحنه رقابتی CS GO تعریف کند. طبیعتا هواداران هم از عملکرد تیم ناراضی بوده و در صفحه‌های عمومی بازیکنان و عوامل Na`Vi نارضایت خود را ابراز نموده‌اند.

او چندی پیش در حساب کاربری خود در توییتر نوشت : «من برای تیم یک مشکل و سد هستم، حدس می‌زنم که به زودی «حل خواهم شد» و تیم دوباره به دوران اوج خود باز خواهد گشت.» با این که لحن طعنه‌آمیز او در این توییت بسیار واضح است، بر کسی پوشیده نیست که آمار seized حتی پس از کناره‌گیری از نقش هدایت تیم هم بسیار ضعیف بوده و تیم هم نتایج خوبی نگرفته. در کنار اینها همین چند ماه پیش شایعات بسیاری مبنی بر جدایی seized در کنار GuardiaN و پیوستن او به FaZe نیز شنیده می‌شد و به نظر می‌رسد در لحظه‌های آخر Na`Vi تصمیم گرفته که به او یک فرصت دیگر بدهد. اما امروز و پس از تغییر دادن اطلاعات حساب کاربری seized در استیم و حذف بخش Playing for Natus Vincere تمامی این شایعات دوباره جان گرفته و به نظر می‌رسد که این بار قطع باشند.

سوال اصلی اینجاست که قدم بعدی seized چه خواهد بود؟ باید صبر کرد و دید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تورنمنت بعدی: iBUYPOWER Masters 2019

در حال حاضر مسابقه ای برگزار نمی شود

مسابقات اخیر