آخرین اخبار

نقل و انتقالات تیم های Dota 2 بعد از مسابقات اینترنشنال در سال ۲۰۱۷

img
مرداد
۲۹
author image by admin | blog Dota 2 | ۰ Comments | ۲۹ مرداد ۱۳۹۶

با به پایان رسیدن مسابقات اینترنشنال ۲۰۱۷ و نزدیک شدن به شروع فصل جدید مسابقات، بسیاری از تیم‌ها به دنبال ایجاد تغییر برای بهبود و پیشرفت ترکیب خود هستند. هنوز Valve قوانین نقل و انتقالات فصل جدید و سیستم امتیازدهی برای مینورها و میجورها را منتشر نکرده اما برخی از تیم‌ها کار خود را آغاز کرده‌اند.

برخی از این نقل و انتقالات را در زیر مشاهده می کنید:

Alliance – سه بازیکن از ترکیب حذف شدند (۱۸ آگوست)

تیم Alliance نتوانست به مسابقات اینترنشنال راه یابد و جزو ۵ تیم آخر مسابقات انتخابی در قاره اروپا شد. مشخصا تیم به تغییر نیاز داشت. دیروز این تیم سوئدی به صورت رسمی اعلام کرد که سه بازیکن خود از جمله کاپیتان Handsken، بازیکن لین وسط یعنی Limmp و jonassomfan آفلینر را از ترکیب تیم حذف خواهد کرد و Loda به ترکیب اصلی باز خواهدگشت.

Infamous – حذف شدن Timado از  ترکیب اصلی (۱۸ آگوست)

تیم Infamous به عنوان اولین تیم از آمریکای جنوبی که به اینترنشنال راه یافت مسیر بسیار خوبی را طی کرد و بر خلاف تصور همه موفق شد به مین ایونت راه پیدا کند. بازیکن ۱۶ ساله این تیم یعنی Timado در همین مدت کوتاه توانست توجه صحنه رقابت بین المللی را به خود جلب کند و حالا هم از تصمیم گرفته از این تیم خداحافظی کند.

OG – آنا در این فصل بازی نخواهد کرد (۱۷ آگوست)

ana میدلینر بااستعداد و ۱۷  ساله تیم OG که قهرمانی در ۲ میجور و حضور در جمع ۸ تیم برتر اینترنشنال را در کارنامه نسبتا کوتاه خود دارد تصمیم گرفته که این فصل را استراحت کند و در نتیجه تنها بازیکنی است که در تیم OG جایگزین خواهد شد.

Mineski – اعلام ترکیب کاملا جدید برای فصل جدید (۱۶ آگوست)

کاپیتان‌های دو تیم Mineski و Team Faceless که نتایج بسیار بدی در مسابقات انتخابی اینترنشنال در ناحیه جنوب شرقی آسیا کسب کردند تصمیم گرفتند تا با یکدیگر متحد شوند و فصل جدید را با قدرت بیشتری آغاز کنند. iceiceice و Jabz از تیم Faceless و NaNa از ترکیب قبلی تیم Mineski در ترکیب جدید این تیم و در کنار Mushi و ninjaboogie حضور خواهند داشت.

Execration – حذف Nandu و بازگشت Gabbi به ترکیب (۱۶ آگوست)

بعد از یک عملکرد بسیار بد و حذف شدن از اینترنشنال ۲۰۱۷ در جمع سه تیم آخر، Execration تصمیم گرفت تا Gabbi را به ترکیب خود بازگرداند. به نظر می‌رسد که این تنها تغییر در ترکیب این تیم باشد و Execration با یک ترکیب آشنا فصل جدید را آغاز خواهد کرد.

Team Secret – حذف KheZu و MP از ترکیب (۱۴ آگوست)

Team Secret که عملکرد رضایت‌بخشی در مسابقات اینترنشنال نداشت تصمیم گرفت که KheZu و MP را از ترکیب تیم حذف کند. ترکیب جدید این تیم طی هفته‌های آینده مشخص خواهد شد.

compLexity Gaming – حذف DeMoN و Feero از ترکیب (۱۱ آگوست)

کمی قبل از شروع مسابقات انتخابی اینترنشنال در قاره آمریکا مشخص شد که این دو بازیکن قرار است به زودی از ترکیب تیم حذف شوند. با این حال coL هنوز چیزی درباره جایگزین کردن این دو بازیکن فاش نکرده.

Tuho – تیم جدید (۵ آگوست)

گروهی از بازیکنان در پس حواشی و هیاهوی اینترنشنال ۲۰۱۷ در کنار هم جمع شده‌اند و تیم Tuho را تشکیل داده‌اند. کاپیتان این تیم بازیکنان سوئدی جوان و بااستعداد یعنی Aydin “iNsania” Sarkohi می‌باشد که در تیم قبلی Loda یعنی Cool Beans بازی خوبی از خود نمایش داده بود. ترکیب این تیم به شرح ذیل می‌باشد:

Max ‘qojqva‘ Bröcker

Micke ‘miCKe‘ Nguyen

Yll ‘Garter‘ Ramadani

Salvador ‘Asuna‘ Khamis

Aydin ‘iNsania‘ Sarkohi

SG e-sports – حذف کاپیتان تیم یعنی c4t از ترکیب اصلی (۱ آگوست)

تیم SG e-sports به رهبری کاپیتان c4t در ماه آپریل موفق شد با پیروزی در مسابقات انتخابی Kiev Major در بخش آمریکای جنوبی خود را مطرح کند و در بازی اول خود در میجور Team Secret را هم شکست دهد. آنها موفق نشدند این پیروزی را در اینترنشنال ۲۰۱۷ تکرار کنند و حالا با شروع فصل جدید و پیش رو داشتن ۱۱ میجور و ۱۱ مینور c4t تصمیم گرفته از تیم کناره‌گیری کند.

Planet Odd – دیسبند شدن تیم (۱ آگوست)

اعضای تیم Planet Odd طی سال اخیر چند بار تیم عوض کردند. آنها در آغاز تحت برند Digital Chaos بودند ولی پس از تغییر ترکیب مجبور شدند به صورت مستقل و با نام Thunderbirds بازی کنند. بعد از موفق شدن در مسابقات انتخابی برای میجور کیو آنها توسط Planet Odd خریداری شدند اما بعد از شکست در مسابقات انتخاب اینترنشنال ۲۰۱۷ اعضای تیم تصمیم گرفتند از هم جدا شوند.

Na`Vi – حذف شدن بازیکنان اروپایی از ترکیب و استخدام XBOCT به عنوان مربی (۳۱ ژولای)

کمی بعد از حذف شدن در مسابقات انتخابی اینترنشنال ۲۰۱۷، Na`Vi اعلام کرد که دو بازیکن اروپایی خود یعنی Pajkatt و Biver را از ترکیب خود حذف خواهد کرد. تیم Na`Vi همچنین اعلام کرد که بازیکن سابق تیم یعنی XBOCT هم دوباره و این بار در نقش مربی به تیم ملحق خواهد شد.

Virtus.pro – تمدید قراردادها تا ۲۰۱۸

تیم Virtus.pro بر خلاف جو رایج در صحنه رقابتی ناحیه CIS که به خاطر تغییرات سریع و پی در پی و حرکات فرصت‌طلبانه معروف است، اعلام کرد که تغییری در ترکیب خود ایجاد نخواهد کرد و قبل از شروع اینترنشنال ۲۰۱۷ قرارداد بازیکنان خود را به مدت یک سال دیگر تمدید کرد. آنها در توضیح این کار درباره اهمیت ایجاد یک جو آرام و ایجاد حس امنیت برای بازیکنان صحبت کردند و روی ایجاد رابطه بلندمدت با بازیکنان تاکید کردند.

منبع: Gosugamers

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تورنمنت بعدی: iBUYPOWER Masters 2019

در حال حاضر مسابقه ای برگزار نمی شود

مسابقات اخیر