آخرین اخبار

تیم کانتر استریک اوکراین از حضور در مسابقات WESG 2018 انصراف داد

img
آذر
۰۱
author image by admin | blog CS GO | ۰ Comments | ۰۱ آذر ۱۳۹۷

تیم کانتر استریک اوکراین که قرار بود در مسابقات قهرمانی WESG 2018 در این کشور شرکت کند، دعوت برگزار کنندگان این رویداد را رد کرد.

تیم کانتر استریک اوکراین که توسط بازیکنانی چون s1mple، Zeus، Edward، ANGE1 و bondik تشکیل شده بود و توانسته بود به مقام قهرمانی مسابقات WESG 2017 کشور اوکراین و اروپا نیز دست پیدا کند، از حضور در مرحله نهایی و لن اوکراین رویداد انصراف داد. اینطور که در خبرها آمده است، آن ها دعوت سازمان برگزار کننده این رقابت ها را رد کرده اند، گرچه در گذشته اعلام کرده بودند که در مسابقات امسال در قالب یک تیم شرکت خواهند کرد. مشابه این اتفاق نیز سال گذشته برای این تیم افتاده بود و آن ها از ادامه حضور خود انصراف داده بودند.

به این ترتیب، یک تیم دیگر با نام djakuyu که از بازیکنان تیم هایی چون Vega Squadron، Spirit و pro100 تشکیل شده، جایگزین آن ها می شود تا بتواند در مرحله نهایی لن کشور اوکراین شرکت کند و در نهایت یک تیم بتواند به عنوان نماینده در بازی CS GO برای آن ها در مرحله اصلی رقابت ها حضور پیدا کند.

مرحله نهایی مسابقات امسال WESG اوکراین در تاریخ ۲۱ الی ۲۳ ماه دسامبر در شهر کیف برگزار خواهد شد. همچنین آکادمی Windigo که توانسته بود در اولین مرحله انتخابی برنده شود به همراه تیم djakuyu و دو تیم دیگر، در این مرحله شرکت خواهند داشت تا در نهایت نماینده این کشور در مرحله اصلی WESG 2018 مشخص شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تورنمنت بعدی: iBUYPOWER Masters 2019

در حال حاضر مسابقه ای برگزار نمی شود

مسابقات اخیر