آخرین اخبار

بازگشت تیم NiP به عرصه‎ی رقابت های بازی Dota 2 ؛ PPD کاپیتان جدید تیم

img
شهریور
۲۷
author image by admin | blog Dota 2 | ۰ Comments | ۲۷ شهریور ۱۳۹۷

بازگشت تیم NiP پس از گذشت بیش از یک سال به عرصه‎ی رقابت های بازی Dota 2 با جذب بازیکن با تجربه و قدیمی این رشته یعنی PPD.

با فرا رسیدن آخرین روز ثبت نام در مسابقات مینور و میجورها در فصل جدید، توجه و نگاه طرفداران و خبرنگاران به وب سایت رسمی نقل و انتقالات قفل شد. یکی از این اتفاقات جالب، بازگشت تیم NiP به عرصه‎ی رقابت های بازی Dota 2 پس از گذشت بیش از یک سال بود.

در اواخر هفته گذشته شایعه شده بود که باشگاه Ninjas in Pyjamas که در کشور سوئد فعالیت می کند، مایل است که مجددا تیم بازی Dota 2 خود را تشکیل دهد و در همین راستا هم با بازیکنانی به توافق دست یافته است. حالا، روز گذشته این باشگاه تأیید کرد که تمامی این شایعه ها درست بوده و آن ها بازیکن با سابقه و یکی از برندگان مسابقات اینترنشنال یعنی پیتر “ppd” دگر را به عضویت خود درآورده‏‎اند.

بازگشت تیم NiP در حالی رقم خورد که این باشگاه در ماه ژوئن ۲۰۱۷، تیم دوتا۲ خود را منحل کرده بود. در آن زمان بازیکنانی همچون Era در این تیم فعالیت داشتند. حالا آن ها در حالی یک بار دیگر به این عرصه بازگشت اند که دیگر این تیم سوئدی نیست و از بازیکنان بین المللی که شامل اروپا و آمریکای شمالی می شود، تشکیل شده است.

این تیم اولین بازی خود را فردا ۱۹ سپتامبر در رقابت های انتخابی میجور کوالالامپور در منطقه اروپا انجام خواهد داد و باید دید که ترکیب جدید این تیم تا چه حد موفق خواهد بود. در ادامه، می توانید گزارش مطبوعاتی از کاپیتان PPD را در مورد پیوستن به این تیم مشاهده کنید:

من فقط به NiP ملحق شدم، اما آن ها به تیم من و  بازی که من عاشقش هستم، باور دارند و من خیلی دلم براتون تنگ شده. ما کارمان را تازه شروع کرده‎ایم، اما اشتیاق و هیجان این تیم نشان داده است که شکل گیری مجدد آن، الهام بخش بوده است.  من در NiP جدید هستم، اما آنچه که تا به امروز متوجه شده ام این است که آن ها Dota را تقریبا همانطور که من انجام می دهم، دوست دارند. امیدواریم از بازی های ما لذت ببرید!

اعضای جدید تیم NiP:

مارکوس “Ace” هولگارد

آدریان “Fata” ترینکس

نتا “۳۳” شاپیرا

مارتین “Saksa” سازدوف

پیتر “ppd” دگر (کاپیتان)

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تورنمنت بعدی: iBUYPOWER Masters 2019

در حال حاضر مسابقه ای برگزار نمی شود

مسابقات اخیر