آخرین اخبار

بازگشت olof به تیم FaZe و جایگزین شدن Xizt با Lekr0 در تیم فناتیک

img
خرداد
۰۶
author image by admin | blog CS GO | ۰ Comments | ۰۶ خرداد ۱۳۹۷

روز گذشته اخباری در مورد بازگشت olof به تیم FaZe منتشر شد. همچنین باشگاه fnatic نیز، Xizt را که چندی پیش به جای olof به FaZe پیوسته بود، جایگزین Lekr0 کرد.

بازگشت olof به تیم FaZe را می توان شروع دوباره ای برای این باشگاه در رشته CS:GO نامید. پس از آنکه olofmeister در ابتدای ماه آوریل و به دلیل مشکلات شخصی از حضور در تیم انصراف داده بود، این باشگاه ناچار شد تا Xizt را جایگزین او کند. تیم FaZe در این مدت توانست نتایج نسبتا متوسطی را بگیرد و فقط در مسابقات IEM سیدنی بود که موفق شدند به مقام قهرمانی دست پیدا کنند. در همین رابطه olofmeister بیانیه ای را برای طرفدارانش منتشر کرد:

پس از مدت زمان لازم، من راه خود را به صحنه رقابت باز می گردانم. اول از همه می خواهم از هم تیمی هایم و باشگاه FaZe برای اینکه وضعیت و مشکلات شخصی من را درک کردند، تشکر کنم که اجازه دادند در آن وقت من تیم را ترک کنم. همچنین می خواهم از Xizt تشکر کنم که در این مدت عملکرد خارق العاده ای را از خود به نمایش گذاشت.

بازگشت olof به تیم FaZe

با بازگشت olof به تیم FaZe ، ریچارد “Xizt” لنداستورم هم پس از مدت ها به تیم قدیمی خود fnatic بازگشت. او در بین سال های ۲۰۱۱ تا ۲۰۱۲ برای این تیم بازی می کرد. همچنین Lekr0 بازیکن ۲۷ ساله این تیم هم از فهرست بازیکنان فعال این کنار گذاشته شد و باید دید که fnatic چه بازیکنی را جایگزین وی خواهد کرد.

پاتریک “cArn” ساترمن که همراه با Xizt در تیم CS 1.6 فناتیک بازی می کرد، در مورد بازگشت او گفت:

امروز روز بسیاز هیجان انگیزی برای ما در باشگاه fnatic می باشد و باید اعلام کنیم که Xizt به fnatic بازگشته است. وی بازیکن بسیار خاصی و یک بازیکن تیمی است که می تواند تعادل را در تیم برقرار کند و در عین حال هم قادر به انجام بازی فردی در کلاس جهانی می باشد.

نیازی به گفتن این نیست که Xizt چه کارهای شگفت انگیزی در CS:GO انجام داده است و ما امیدواریم که این بازگشت، تیم ما تحت رهبری او بتواند نتایج بهتری بگیرد. به تو خوش آمد می گویم دوست من.

بازگشت olof به تیم FaZe

لازم به ذکر است که اولین حضور تیم fnatic با فهرست جدید، در تاریخ ۸ ژوئن در مرحله نهایی مسابقات ECS Season 5 خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تورنمنت بعدی: iBUYPOWER Masters 2019

در حال حاضر مسابقه ای برگزار نمی شود

مسابقات اخیر