آخرین اخبار

براکت پایین سوپر میجور چین در پایان روز چهارم : پیشروی OpTic و حذف تیم Newbee

img
خرداد
۱۹
author image by admin | blog Dota 2 | ۰ Comments | ۱۹ خرداد ۱۳۹۷

تیم OpTic موفق شد امید خود را برای کسب دعوت مستقیم به TI8 در قسمت براکت پایین سوپر میجور چین زنده نگه دارد. از سوی دیگر ViCi Gaming موفق شد در نبرد با دیگر تیم چینی Newbee، به پیشروی خود ادامه دهد.

در روز چهارم، بازی های براکت پایین سوپر میجور چین بر خلاف نیمه نهایی براکت برنده ها، بسیار سریع انجام شد و تیم ها مسابقات خود را با نتیجه ۲-۰ به اتمام رساندند.

OpTic Vs TNC

اولین مسابقه در قسمت براکت پایین سوپر میجور چین بین دو تیم OpTic و TNC برگزار شد. دو تیم تا به اینجای کار عملکرد خیلی خوبی را در این میجور از خود نشان داده بودند.

انتظار می رفت که مسابقه این دو تیم، یک رقابت بسیار نزدیک و خشن باشد، اما در آخر نتیجه ای جز فاجعه برای تیم TNC در پی نداشت. قسمت مهم این بازی درفت هیروها بود که دو تیم برای آن برنامه داشتند، اما واقعیت این بود که انتخاب هیروهای تیم TNC بسیار بد و وحشتناک بود. در بازی اول، به لطف عملکرد عالی Zai با هیروی Chen، تیم OpTic توانست در چند فایت حیاتی و مهم پیروز شود و خیلی زود از حریف خود جلو بیفتد.

در مسابقه دوم تیم OpTic توانست از همان دقایق ابتدایی کنترل بازی را در دست بگیرد و حریف را تحت فشار قرار دهد. تیم OpTic با این عملکرد نشان داد که برای برنده شدن بازی می کند و توانست در آخر تیم TNC را با نتیجه ۲-۰ شکست داده و به خانه بفرستد.

براکت پایین سوپر میجور چین

Newbee Vs ViCi Gaming

دومین مسابقه را باید دو تیم Newbee و VG از کشور چین برگزار می کردند. بازی برای تیم Newbee و در لاین وسط بسیار بد شروع شد، بطوریکه Ori از تیم VG توانست با هیروی Bloodseeker توانست Sccc با هیروی Storm Spirit را تحت کنترل خود درآورد. در ادامه تیم Newbee در بقیه لین ها هم به مشکل خورد و اوضاع برایشان بسیار بد پیش رفت. در آخر هم VG توانست با بازی بسیار عالی Paparazi با هیروی Monkey، کنترل تمام نقشه را در دست بگیرد و به آسانی برنده این دیدار شود.

در بازی دوم، تیم Newbee حرکت مشابه VG را انجام داد و هیروی Bloodseeker را برای لین وسط خود انتخاب کرد، اما این هیرو نتوانست زیاد برایشان مفید باشد و در نهایت هم با نتیجه ۲-۰ شکست خوردند.

براکت پایین سوپر میجور چین

در ادامه می توانید نتایج کامل مسابقات را در زیر مشاهده کنید:

براکت پایین سوپر میجور چین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تورنمنت بعدی: iBUYPOWER Masters 2019

در حال حاضر مسابقه ای برگزار نمی شود

مسابقات اخیر