آخرین اخبار

برنامه مسابقات WESG 2018 اعلام شد؛ برگزاری مرحله نهایی در ماه مارس

img
تیر
۰۹

شرکت Alisports برنامه مسابقات WESG 2018 را اعلام کرد. این رویداد که با نام کامل World Electronic Sports Games شناخته می شود، بزرگترین رویداد برگزار شده در آسیا می باشد.

Alisports طی کنفرانسی که روز گذشته در سپانگ مالزی برگزار شد، برنامه مسابقات WESG 2018 را اعلام کرد و گفت که رویداد امسال هم با فرمتی مشابه به المپیک برگزار خواهد شد و باز هم تیم هایی که در ترکیب خود بازیکنانی با ملیت های مختلف دارند اجازه ورود نخواهند داشت. همچنین امسال هم مانند دوره های قبل، مسیر طولانی از مسابقات انتخابی کشوری به مسابقات ناحیه ای و سپس به مسابقات اصلی در رشته های CS:GO، Dota 2 و … تکرار خواهد شد.

در حال حاضر مبلغ جایزه تعیین شده برای رشته های مختلف مسابقات تعیین نشده ولی Alisports اعلام کرده که جایزه کلی در نظر گرفته شده برای تمام مسابقات ۵٫۵ میلیون دلار خواهد بود. همچنین، امسال هم، چهار تیم به صورت مستقیم به مرحله اصلی تورنمنت دعوت خواهند شد. جایگاه های تعیین شده برای مسابقات انتخابی به شرح زیر است:

آمریکا: ۶ تیم

اروپا: ۱۱ تیم

منطقه APAC: سیزده تیم

آفریقا: ۲ تیم

دعوتی: ۴ تیم

جایگاه های تعیین شده برای مسابقات در رشته بانوان هم به شرح زیر است:

آمریکا: ۲ تیم

اروپا: ۴ تیم

APAC: چهار تیم

ثبت نام برای منطقه جنوب شرق آسیا از امروز شروع شده و اولین بازی هم در ماه اوت برگزار می شود. همچنین مرحله نهایی منطقه SEA / ASEAN برای ماه نوامبر ۲۰۱۸ در کوالالامپور مالزی برنامه ریزی شده است. زمان برگزاری مرحله نهایی آفلاین آمریکا و کانادا هم مشخص شده است که توسط WorldGaming Network میزبانی می شود. مسابقات قهرمانی آمریکا در اواسط نوامبر در پارک سانتا آنیتا پارک در لس آنجلس برگزار می شود، در حالی که کانادایی ها در نمایشگاه Excite Gaming Live در ۲۶ تا ۲۸ اکتبر رقابت خواهند کرد.

تیم Leopad از ایران در سال گذشته به مسابقات انتخابی منطقه ای راه یافت و در برابر حریفان خود از پاکستان به پیروزی دست یافت ولی متاسفانه در ادامه نتوانست نتایج خوبی را کسب کند و از صعود به دور بعدی باز ماند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تورنمنت بعدی: iBUYPOWER Masters 2019

در حال حاضر مسابقه ای برگزار نمی شود

مسابقات اخیر