آخرین اخبار

بروزرسانی جدید بازی CS GO : تغییرات در MP7، M4A1-S، CZ75a و مپ Mirage

img
خرداد
۲۳

شرکت Valve بالاخره به درخواست های بازیکنان و هواداران واکنش نشان داد و با عرضه کردن بروزرسانی جدید بازی CS GO ، تغییراتی را در دو اسلحه M4A1-S، CZ75a بوجود آورد.

ساعاتی پیش شرکت Valve بروزرسانی جدید بازی CS GO را منتشر کرد که در طی آن، اسلحه های MP7، M4A1-S، CZ75a تضعیف شدند و مپ Mirage هم دچار تغییراتی شد.

شاید مهمترین نکته در بروزرسانی جدید بازی CS GO تضعیف اسلحه CZ75a باشد، که دیگر قادر نیست با یک تیر به بازیکنی که هم کلاه و جلیقه یا به اصطلاح Shield 2 دارد، او را بکشد. همچنین میزان دمیج پایه این اسلحه از ۳۳ به ۳۱ برای هر گلوله کاهش پیدا کرده است. با توجه به بازخوردهای منفی بازیکنان عرصه رقابتی و حرفه ای و چه هواداران، این یک خبر بزرگی محسوب می شود.

تغییر بعدی مربوط به اسلحه M4A1-S ( نسخه با سایلنسر M4A4 ) می باشد. ویژگی خانواده اسلحه M4A4 در بازی این است آن ها هم قادر نیستند با یک تیر، دشمن را از پای درآورند. تغییرات در سرعت شلیک گلوله و کاهش تعداد فشنگ در خشاب ( ۲۰ تیر در یک خشاب ) این اسلحه باعث شده بود که بازیکنان، برای مدتی نسخه معمولی M4A4 که دارای ۳۰ تیر و صدای بیشتر بود را انتخاب کنند. حالا شرکت Valve با تغییراتی که صورت داده، یک خشاب ۲۰ تیری بیشتر ( افزایش تیر از ۴۰ به ۶۰ ) را در اختیار اسلحه M4A1-S قرار داده تا مقداری توازن را برقرار کند. در پایان تغییرات در اسلحه ها، قیمت MP7 هم از ۱۷۰۰ دلار به ۱۵۰۰ دلار کاهش پیدا کرد.

دو مپ Canals و Mirage نقشه هایی بودند که در این آپدیت دچار تغییراتی شدند. از آنجایی که مپ Canals در مسابقات مورد استفاده قرار نمی گیرد ما توضیحات بیشتری را ارائه نمی دهیم، اما شما می توانید برای کسب جزئیات بیشتر، به سایت بازی CS:GO مراجعه کنید و در مورد این آپدیت مطالعه کنید.

در مپ Mirage که یکی از محبوب ترین ها در بازی CS:GO است، می توان به تغییرات مهمی از جمله حذف کامل محدودیت های skybox که دینامیک استفاده از نارنجک مربوط می شد و تغییرات صورت گرفته در دسترسی به سمت T به آپارتمان B را اشاره کرد. مهم ترین تغییرات صورت گرفته در این نقشه را می توانید در زیر مشاهده کنید:

۱ – حذف محدودیت های skybox

۲ – بروز شدن برخی از آثار هنری استفاده شده در بازی

۳ – نردبان نزدیکی ورودی به آپارتمان T حذف شده

۴ – گوشه شکسته شده در نزدیکی ون در بمب سایت B حذف شده

۵ – بهبود یافتن دید از سمت وسط T به طرف کانکتور A

۶ – بهبود یافتن دید از سمت پله های CT به طرف رمپ T در بمب سایت A

۷ – حذف ستون های چوبی در پایین وسط نقشه

۸ – فیکس شدن برخی از اشکالات برخورد بازیکنان با یکدیگر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تورنمنت بعدی: iBUYPOWER Masters 2019

در حال حاضر مسابقه ای برگزار نمی شود

مسابقات اخیر