آخرین اخبار

مسابقات اینترنشنال برای اولین بار خارج از کشور آمریکا برگزار می شود

img
اسفند
۲۵
author image by admin | blog Dota 2 | ۰ Comments | ۲۵ اسفند ۱۳۹۶

مسابقات اینترنشنال بزرگترین رویداد بازی Dota 2، برای اولین بار بعد از سال ۲۰۱۱، در شهر ونکوور کانادا برگزار خواهد شد.

در حال حاضر شش سال است که مسابقات اینترنشنال در ایالت واشنگتن آمریکا برگزار می شود و آنجا را به عنوان پایگاه اصلی خود نامیده است. اگر چه مسابقات افتتاحیه در کلن آلمان انجام شد، اما بعد از آن همه مراحل در دو شهر بلویو یا سیاتل برگزار شد.

برای اولین بار مسابقات اینترنشنال توسط یک کشور دیگر و خارج از ایالات متحده میزبانی می شود. این مسابقات که مهمترین و بزرگترین رویداد بازی Dota 2 محسوب می شود، قرار است در شهر ونکوور کانادا و در استادیوم راجرز آرنا (با ضرفیتی تقریبا ۱۹،۰۰۰ نفر) برگزار شود.

انتقال این مسابقات به کشور کانادا، امروز توسط شرکت Valve و طی یک پست در سایت رسمی بازی Dota 2 اعلام شد. با توجه به خبر منتشر شده، Ti 8 در تاریخ ۲۰ الی ۲۵ ماه آگوست برگزار خواهد شد. این شرکت در خبر منتشر شده اشاره ای به اینکه چند تیم در این مسابقات حضور خواهند داشت نکرده است اما احتمالا هشت تیم بطور مستقیم (بر اساس هشت تیم برتر جدول رده بندی Pro Circuit) دعوت می شوند، در حالیکه بقیه تیم ها باید از طریق امتیازات منطقه ای در آمریکای شمالی، اروپا، آسیای جنوب شرقی، چین، آمریکای جنوبی و کشورهای مستقل مشترک المنافع (CIS ) در مسابقات انتخابی شرکت کنند.

این خبر و انتقال مسابقات به این دلیل است که استادیوم KeyArena، خانه مسابقات اینترنشنال از سال ۲۰۱۴ تا ۲۰۱۷، امسال مورد بازسازی کلی قرار خواهد گرفت و اینطور که اعلام شده سال ۲۰۲۰، سال تکمیل این پروژه خواهد بود. عملیات بازسازی، این محل را بطور کل غیر قابل استفاده می کند، که البته شرکت Valve به دنبال مکان های دیگری می باشد.

با توجه به اینکه در گذشته تنها یک رویداد مهم Dota 2 در کشور کانادا برگزار شده (مسابقات Northern Arena BEAT Invitational در سال ۲۰۱۶)، رویداد Ti اتفاق بسیار مهمی برای طرفداران کانادایی این بازی خواهد بود و صد درصد برای آن ها اعتبار و پول زیادی را به همراه خواهد داشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تورنمنت بعدی: iBUYPOWER Masters 2019

در حال حاضر مسابقه ای برگزار نمی شود

مسابقات اخیر