آخرین اخبار

تیم Virtue ترکیب خود را مشخص کرد؛ بازگشت kNgV به عرصه CS:GO

img
اسفند
۰۲
author image by admin | blog CS GO | ۰ Comments | ۰۲ اسفند ۱۳۹۶

ویتو “kNgV” جوزپ بعد از چند ماه بسیار پر فراز و نشیب و اخراج از دو تیم و بازگشت به برزیل، همانطور که وعده داده بود، تیم Virtue را تشکیل داد.

در اوایل این ماه و پس از اخراج kNgV از ترکیب تیم ۱۰۰Thieves و در نهایت جدایی تمامی بازیکنان از آن شرکت، ویتو وعده داد که به کشور خود باز خواهد گشت و تیمی تشکیل خواهد داد که بتواند در سطح جهانی مسابقات CS:GO رقابت کند. اینگونه بود که کلید تیم Virtue زده شد. kNgV که به دلیل رفتار بسیار تهاجمی و درگیری های مجازی معروف شده بود قول داد که با این تیم، چالشی جدی برای تیم های موفق برزیلی و جهان ایجاد خواهد کرد. امروز ۴ نفر از معروفترین بازیکنان برزیل به این تیم پیوستند که از میان آنها ۳ نفر قبلا همبازی kNgV بوده اند:

Vito “kNgV-“ Giuseppe
Lucas “destinyy” Bullo
Willian “LuL4” Elias
Denner “KHTEX” Barchfield
Ricardo “s1” Shinji

ویلیان “LuL4” الیاس از دوران کانتر ۱٫۶ و لوکاس “destinyy” بولو در تیم Keyd Starz همبازی ویتو بوده اند. دنر “KHTEX” بارچفیلد هم در تیم g3x در کنار kNgV بازی کرده است. بنابراین می توان گفت که اکثریت این ترکیب آشنایی لازم را با سبک بازی و اخلاق kNgV داشته و می توانند با او کنار بیایند. اما از طرف دیگر ریکاردو “s1” شینجی هم یکی از بازیکنان معروف دیگر در برزیل است که برای مدتی کوتاه در Tempo Storm بازی کرد و استعداد خود را نشان داد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تورنمنت بعدی: iBUYPOWER Masters 2019

در حال حاضر مسابقه ای برگزار نمی شود

مسابقات اخیر