آخرین اخبار

استفاده از تکنولوژی Eye Tracking شرکت Tobii در مسابقات ELEAGUE

img
شهریور
۰۱
author image by admin | blog CS GO | ۰ Comments | ۰۱ شهریور ۱۳۹۶

شرکت ELEAGUE که اخیرا تصمیم گرفته برای برگزاری تورنمنت ELEAGUE CS:GO Premier 2017 با Alienware همکاری کند از تکنولوژی جدیدی پرده‌برداری کرد که می‌تواند اطلاعات مهمی درباره شیوه تصمیم‌گیری و بازی کردن بازیکنان حرفه‌ای به ما بدهد.

شرکت Alienware دیروز ویدئویی در کانال یوتیوب خود آپلود کرد و در آن اطلاعاتی درباره سیستم‌های مورد استفاده در مسابقات ELEAGUE داد و سپس با حضور یکی از مسئولین تیم Tobii Gaming اطلاعاتی درباره این تکنولوژی و شیوه استفاده آن در مسابقات کانتر منتشر کرد. Alienware اعلام کرد که برای مسابقات ELEAGUE Premier از سیستم‌هایی دارای پردازنده‌های نسل هفتم Intel، کارت گرافیک GeFORCE GTX 1070 رم ۱۶ گیگابایت و SSD در کنار مانیتورهای ۲۵ اینچی و ۲۴۰ هرتزی ساخت خود Alienware استفاده خواهد کرد که کمترین میزان تاخیر را دارند.

Tobii

محصول شرکت Tobii با استفاده از دو LED اینفرارد و چند دوربین می‌تواند با دقت بسیار بالا خط چشم بازیکن را دنبال کند و بگوید که بازیکنان به کدام نقطه از مانیتور نگاه می‌کنند. پیاده‌سازی این تکنولوژی در مسابقات ورزش‌های الکترونیکی این قابلیت را به بینندگان می‌دهد که وارد ذهن بازیکنان محبوب خود شوند و از نقطه نظر آنها بازی را دنبال کنند. آنها با استفاده از این تکنولوژی می‌توانند ببینند که بازیکنان قبل از انجام کارهای خاص و اعمال تصمیمات چه چیزی را دیده‌اند و در مواقع حساس چه کارهایی کرده‌اند.

این تکنولوژی به صورت دایره‌ای روی صفحه نمایشگر مشخص خواهد کرد که بازیکن مورد نظر در لحظه به کدام قسمت مانیتور نگاه می‌کند.

Tobii

مسابقات ELEAGUE CS:GO Premier از تاریخ هشتم سپتامبر آغاز خواهد شد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تورنمنت بعدی: iBUYPOWER Masters 2019

در حال حاضر مسابقه ای برگزار نمی شود

مسابقات اخیر