آخرین اخبار

تیم‌های صعودکننده به مسابقات Minor مشخص شدند، NiP باز هم به میجور نرسید

img
مهر
۲۴
author image by admin | blog CS GO | ۰ Comments | ۲۴ مهر ۱۳۹۶

با پایان یافتن رقابت‌های انتخابی در مناطق اروپا و آمریکا و صعود تیم‌های برنده به دور بعدی، فقط یک قدم تا شروع مسابقات Minor باقی مانده.

در Minor Qualifier شب گذشته طی چند رقابت حساس و علی رغم انتقادات سنگین از سوی بازیکنان و طرفداران نسبت به نحوه برگزاری مسابقات توسط CEVO و بن شدن چند چیتر فقط در یک شب، تیم‌های Optic ، Space Soldiers ، Outlaws ، EnVyUs ، AGO ، GODSENT ، eXtatus و PRIDE از ناحیه اروپا و تیم‌های CLG ، Liquid ، Complexity ، NRG ، French Canadians ، Luminosit و TeamOne از ناحیه آمریکا به مرحله بعد راه یافتند.

عجیب‌ترین نکته این مسابقات شکست تیم‌هایی نظیر HEROIC و NiP در مقابل تیم‌هایی بسیار جدید و عدم صعود آنها به Minor بود. تیم NiP با شکست در برابر تیم‌های TEAM5، HEROIC و در نهایت تیم PRIDE و عملکردی بسیار ضعیف در طول مسابقات نشان داد که این ترکیب جدید هم دوای زخم کهنه و قدیمی آنها نیست. از طرف دیگر تیم Heroic با اینکه توانست نسبت به نینجاها نتایج بهتری کسب کند، اما باز هم در بازی آخر خود مغلوب eXtatus شد و رویای شرکت در میجور را فراموش کرد. تیم‌هایی نظیر HellRaisers ، LDLC و Kinguin هم در این مسابقات حضور داشتند ولی آنها هم نتایج مورد انتظار را کسب نکردند. از طرف دیگر تیم ترکی Space Soldiers توانست با ۳ برد پشت سر هم و عملکرد بسیار خوب برای اولین بار در Minor شرکت کند و شانس خود را برای صعود به میجور امتحان کند.

در قاره آمریکا هم همه چشم‌ها به Immortals دوخته شده بود که به دلیل تغییر یافتن اکثریت اعضای ترکیب مجبور بود در مسابقات مقدماتی Minor شرکت کند ولی نتوانست در برابر تیم‌هایی نظیر French Canadians مقاومت کند و به همین دلیل فرصت بودن در میجور را از دست داد.

با تمام این اوصاف، این دوره از مسابقات که منتهی به میجور و مهم‌ترین تورنمنت بازی CS GO می‌شود از نظر کیفی فاصله بسیار زیادی با استانداردهای موجود داشت. تعویق‌های فراوان، تصمیم‌های نادرست و نارضایتی تقریبا تمامی بازیکنان شرکت‌کننده به دلیل وجود چند چیتر، این مسابقات را به تجربه ی تلخی برای همه تبدیل کرد.

با پایان یافتن مسابقات مقدماتی در اروپا و آمریکا، باید منتظر ماند و دید چه تیم‌هایی در مسابقات مقدماتی ناحیه آسیا که در ۲۶ اکتبر آغاز می‌شود، به مرحله بعدی صعود خواهند کرد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تورنمنت بعدی: iBUYPOWER Masters 2019

در حال حاضر مسابقه ای برگزار نمی شود

مسابقات اخیر