آخرین اخبار

تیم جدید و احتمالی LUCAS و HEN1 مشخص شد

img
مهر
۱۸
author image by admin | blog CS GO | ۰ Comments | ۱۸ مهر ۱۳۹۶

پس از جدا شدن سه بازیکن بسیار بااستعداد و فینالیست‌های میجور PGL Krakow یعنی HEN1، LUCAS و kNg از تیم Immortals، امروز این سه بازیکن در حال بازی کردن با یک تیم جدید رویت شدند.

به نظر می‌آید که ترکیب جدید تیم LUCAS و HEN1 با بازیکن سابق SK یعنی fnx و یک بازیکن کارکشته دیگر و هم‌بازی FalleN در دوران کانتر ۱٫۶ یعنی bit1 تکمیل می‌شود.

همه چیز به قطعی بودن این ترکیب اشاره می‌کند. چندین ماه است که شایعاتی مبنی بر پیوستن fnx به این ترکیب به گوش می‌رسد و bit1 هم با بازی نکردن برای تیم خود در مسابقات انتخابی Minor مهر تاییدی بر این ترکیب جدید زد. با این حال هنوز خبری مبنی بر ملحق شدن این بازیکنان به یک تیم جدید شنیده نشده و این ۵ بازیکن فقط در حال بازی با هم در کلاینت مچ‌میکینگ برزیلی GamersClub رویت شده‌اند.

تیم Immortals چندی پیش به دلیل تاخیر در شرکت در مسابقات فینال دریم‌هک مونترال و باخت یک مپ درگیر مشکلات شخصی شد و تیم Immortals وادار شد kNg را به دلیل توهین و تهدید دیگر بازیکنان از بازی محروم کند. در نهایت دو برادر دوقلو یعنی LUCAS و HEN1 هم از تیم جدا شدند. حال باید منتظر ماند و دید که این بازیکنان در ادامه کار چه می‌کنند.

منبع: سایت HLTV.ORG

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تورنمنت بعدی: iBUYPOWER Masters 2019

در حال حاضر مسابقه ای برگزار نمی شود

مسابقات اخیر