آخرین اخبار

تیم دوتا Invictus Gaming ؛ تیمی که فقط اسم و قدرت گذشته خود را به یدک می کشد

img
مرداد
۲۱
author image by admin | blog Dota 2 | ۰ Comments | ۲۱ مرداد ۱۳۹۷

تیم دوتا Invictus Gaming از تیم های برتر کشور چین می باشد که در سال ۲۰۱۱ تشکیل شده است. این تیم توانست در مسابقات انتخابی کشور چین، به رویداد اینترنشنال راه پیدا کند.

امروز می خواهیم راجع به تیمی صحبت کنیم که زمانی یکی از تیم های اصلی Dota 2 و کشور چین بود و تا سال گذشته در همه تورنمنت ها مدعی قهرمانی به حساب می آمد، ولی امروز فاصله زیادی با دوران اوج خود گرفته است. تیم دوتا Invictus Gaming در سال ۲۰۱۷ با حضور BurNing، ستاره چینی در مسابقات مهم فصل گذشته نتایج خوبی کسب کرد و در اوج خود جام قهرمانی مسابقات Dota 2 Asia Championship را بالای سر برد. تیم iG با تغییر دادن متا و الگوهای بازی، تاثیر زیادی در صحنه رقابتی بازی دوتا ۲ گذاشت، اما با این حال حضور آن ها در مسابقات اینترنشنال همیشه تجربه های تلخی بوده است.

امسال آن ها کاملا از مقام و سطح خود که زمانی در میان بهترین تیم های جهان بود فاصله گرفته اند. بعد از اینکه BurNing از تیم جدا شد و آن ها مجبور شدند او را جایگزین کنند، تیم هیچوقت نتوانست قدرت و اعتماد به نفس سابق خود را پیدا کند. تیم دوتا Invictus Gaming طی فصل گذشته Pro Circuit فقط در دو تورنمنت شرکت کرد و در هیچکدام نتیجه خوبی نگرفت.

شرایط به صورت کلی برای تیم دوتا Invictus Gaming خوب نیست. آن ها بعد از عملکردی ضعیف در طول فصل رقابتی، در مسابقات انتخابی ناحیه ای برای اینترنشنال شرکت کردند و فقط توانستند با تلاش فراوان و پس از واگذار کردن اولین جایگاه اینترنشنال ۲۰۱۸ به تیم Serenity، خود را به مسابقات برسانند. حتی می توان گفت حضور آن ها در اینترنشنال ۲۰۱۸ امسال کمی شانسی بوده است. حتی با اینکه ۳ بازیکن از ۵ بازیکنی که سال گذشته با تیم به موفقیت رسیدند هنوز هم در ترکیب هستند.

اما نباید فراموش کرد که Agressif و Q، دو بازیکنی که در سال ۲۰۱۵ به فینال اینترنشنال رسیدند در ترکیب تیم iG هستند. این دو بازیکن می تواننند با تجربه زیاد خود، دیگر اعضای تیم را در طول مسابقات هدایت کنند و رهبری یکی از چیزهایی است که با رفتن BurNing از تیم حذف شد.

بدون شک مسابقات ونکوور برای تیم iG چالش بزرگی خواهد بود. طرفداران تیم امیدوار هستند که بازیکنان تیم محبوبشان بتوانند راهی برای صعود از مرحله اول پیدا کنند یا بتوانند با درخشش Agressif یا Xxs بازی ها را به سود خود تمام کنند. اما این ها برای کسب نتایج خوب در اینترنشنال کافی نیستند.

Xxs در نقش آفلینر تیم، همیشه به خاطر بازی بسیار خوب در شرایط سخت و در مقابل فشار بالا معروف است، خصوصا وقتی بتواند با هیروی Magnus بازی کند. قدرت تصمیم گیری او بسیار بالا است و این باعث می شود او در نقش خود در میان بهترین بازیکن ها باشد. اما یک نفر برای پیروزی کافی نیست و با عملکرد فعلی تیم iG نمی توان از آن ها انتظار زیادی داشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تورنمنت بعدی: iBUYPOWER Masters 2019

در حال حاضر مسابقه ای برگزار نمی شود

مسابقات اخیر