آخرین اخبار

تیم های فینالیست مسابقات ESL Pro League Season 6 مشخص شدند

img
آذر
۱۹
author image by admin | blog CS GO | ۰ Comments | ۱۹ آذر ۱۳۹۶

دو تیم Sk Gaming و FaZe توانستند با شکست حریفان، خود را به عنوان تیم های فینالیست مسابقات ESL Pro League Season 6 معرفی کنند.

ادامه ی مسابقات لیگ ESL از عصر امروز در حالی پیگیری شد که تیم های Sk و FaZe موفق شدند تیم های Misfits و Fnatic را شکست داده و خود را به عنوان تیم های فینالیست مسابقات ESL Pro League Season 6 معرفی کنند. در زیر گزارش کوتاهی از این دو مسابقه را آماده کرده ایم. پس با گیم ایترز همراه باشید.

در اولین دیدار از مرحله نیمه نهایی ، دو تیم Fnatic و FaZe باید در ساعت ۱۸:۳۰ دقیقه مقابل یکدیگر قرار می گرفتند. در این بازی که با فرمت Bo3 برگزار می شد، تیم Fnatic مپ Mirage و تیم FaZe مپ Overpass را انتخاب کردند.

در دیدار اول، تیم FaZe موفق شد در یک بازی تقریبا یکطرفه، تیم Fnatic را با نتیجه ۱۶-۷ شکست دهد. از نکات جالب این بازی می توان به بازی دیدنی NiKo اشاره کرد که توانست با ریتینگ ۱٫۹۴ کیل در هر راند و ۲۸ فرگ، آماری فوق العاده را از خود به جای بگذارد.

در بازی دوم این دو تیم شاهد بوجود آمدن یک مشکل فنی بودیم که باعث شد بازی با دقایفی تأخیر آغاز شود. تیم Fnatic بازی را عالی شروع کرد و Lekr0 توانست با ۳ کیل دیدنی در پیستول راند، آن ها را پیش بی اندازد. اما در راند سوم تیم FaZe توانست با خریدی که داشت بازی را تحت کنترل خود در آورد و نتیجه را ۲-۱ کند. در ادامه هم تیم FaZe برتری نسبی خود را حفظ کرد و این بازی را هم با نتیجه ۱۶-۱۰ پیروز شد.

تیم های فینالیست مسابقات ESL Pro League Season 6

بازی دوم مرحله نیمه نهایی را دو تیم Sk Gaming و Misfits در ساعت ۲۲:۱۰ برگزار کردند. این بازی نیز با فرمت Bo3 و با انتخاب دو تیم، در مپ های Cobblestone و Overpass انجام پذیرفت.

تیم Sk موفق شد در دو بازی نسبتا راحت و با نتایج ۱۶-۶ در مپ Cobble و ۱۶-۱ در مپ Overpass تیم Misfits را درهم بکوبد تا بدین ترتیب تیم های فینالیست مسابقات ESL Pro League Season 6 مشخص شوند.

تیم های فینالیست مسابقات ESL Pro League Season 6

منبع عکس ها: سایت HLTV.ORG

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تورنمنت بعدی: iBUYPOWER Masters 2019

در حال حاضر مسابقه ای برگزار نمی شود

مسابقات اخیر