آخرین اخبار

تیم های Mineski و LGD به فینال مسابقات DAC 2018 راه پیدا کردند

img
فروردین
۱۸
author image by admin | blog Dota 2 | ۰ Comments | ۱۸ فروردین ۱۳۹۷

با به پایان رسیدن مرحله نیمه نهایی مسابقات DAC 2018، تیم های Mineski و LGD موفق شدند با شکست حریفان خود به فینال این رویداد مهم راه پیدا کنند.

روزگذشته مرحله نیمه نهایی مسابقات DAC 2018 بازی Dota 2 انجام شد که در طی آن، تیم های Mineski و LGD توانستند به فینال این رویداد مهم راه پیدا کنند. ابتدا تیم Mineski موفق شد با عملکردی فوق‎العاده همین تیم LGD را با نتیجه ۲-۰ شکست دهد و به عنوان تیم اول راهی دیدار پایانی شود. آن ها با این پیروزی علاوه بر رسیدن به جمع هشت تیم برتر رنکینگ Dota Pro Circuit، توانستند جای تیم Newbee را در رده چهارم نیز بگیرند.

بازی بعد بین تیم های LGD و Virtus.pro انجام شد. دو تیم بازی های دشواری را برای رسیدن به این مرحله انجام داده بودند. تیم Virtus.pro که در مرحله گروهی شکستی را در کارنامه خود نداشت، در اولین بازی خود در مرحله حذفی، با نتیجه ۲-۰ مقابل تیم Liquid شکست خورد و به براکت بازنده ها سقوط کرد. در براکت پایین موفق شدند تیم قدرتمند EG را با نتیجه ۱-۰ شکست دهند. سپس توانستند تیم VG را با همین نتیجه از پیش‌رو بردارند. بعد از آن نوبت به TnC شد که آن ها را هم با نتیجه ۲-۱ شکست دادند اما بازی بعدی خود را مقابل LGD با نتیجه ۲-۱ باختند و از دور مسابقات کنار رفتند.

از طرف دیگر تیم LGD توانست تیم EG را با یک بازی دیدنی که کمتر کسی توقع داشت، با نتیجه ۲-۰ شکست دهد. ماجراجویی های LGD در اینجا به پایان نرسید و آن ها توانستند در ادامه تیم قدرتمند Liquid را با نتیجه ۲-۱ شکست دهند. در مرحله فینال برنده ها مقابل Mineski شکست خوردند و به فینال براکت بازنده ها سقوط کردند. در اینجا بود که آن ها توانستند در خانه و با حمایت تماشاگران خود شگفتی دیگری را خلق کنند و تیم Virtus.pro را شکست دهند و راهی دیدار پایانی شوند. این دیدار هیچ چیز عجیب و خارق‎العاده ای نداشت جز، حمایت دیدنی تماشکرانی که امیدوار بودند نماینده کشورشان را در فینال ببینند.

فینال مسابقات DAC 2018 از ساعاتی پیش بین تیم های Mineski و LGD آغاز شده و در حال پیگیری می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تورنمنت بعدی: iBUYPOWER Masters 2019

در حال حاضر مسابقه ای برگزار نمی شود

مسابقات اخیر