آخرین اخبار

تیم ونگارد با بازیکنان اصلی خود در مسابقات WESG APAC شرکت نمی کند

img
دی
۱۶
author image by admin | blog Dota 2 | ۰ Comments | ۱۶ دی ۱۳۹۶

به دلیل مشکلات به وجود آمده در خروج از کشور، تیم ونگارد نمی تواند با فهرست اصلی خود در مسابقات WESG APAC 2017 شرکت کند.

متأسفانه تیم ونگارد نمی تواند در مسابقات WESG APAC 2017 با بازیکنان اصلی خود شرکت کند. طبق آخرین اخبار دلیل بوجود آمدن این اتفاق، مشکلات خروج از کشور دو بازیکن این تیم می باشد. امیر حسین ” Phanthom “ محبوبی کاپیتان این تیم به همراه حسن ” poision “ معروفی به دلیل مشکل غیبت در خدمت مقدس سربازی نتوانستند جواز خروج از کشور را کسب کنند. این خبر بسیار بدی برای تیمی بود که توانسته عنوان قهرمانی در مسابقات انتخابی ایران را بدست آورد.

بعد از بوجود آمدن این مشکلات، تیم ونگارد سریعا دو بازیکن دیگر یعنی نریمان ” Cupid “ اسلامی بازیکن تیم Felmyst به همراه علیرضا ” Pixel “ دانشمند بازیکن قدیمی و سابق تیم Reborn را جایگزین Phantom و poision کرد تا بتواند هرچه زودتر با شروع تمرینات به هماهنگی لازم جهت حضور در مسابقات برسد.

چندی پیش تیم ونگارد در کانال خودش متنی را در همین رابطه منتشر کرد:

« با سلام خدمت همه ی هوادارای عزیز و گرامی که همیشه همراه ما بودن و هستن به اطلاع عزیزان می رسانیم که پس از گذشت مسیر اداری کار نظام وظیفه ی بچه ها، دقیقه آخر که همه ما خوشحال بودیم و کارهای نهایی رو انجام می دادیم یک دفعه متوجه شدیم که آقای محبوبی و آقای معروفی در کمال ناباوری با مشکل خروج از کشور مواجه شدند. این خبر به قدری بطور روحی روی تیم تأثیر بد و سنگینی داشت که تا همین امروز غیر قابل باور بود. ولی از اونجایی که این موضوع یعنی شرکت در مسابقات WESG و کسب مقام و افتخار اول برای کشور عزیزمون و بعد برای شما هوادارای گرامی برای ما بسیار مهم بود که تمام تلاشمون رو کردیم از بین گزینه های اندکی که داشتیم هرچه سریعتر تصمیم نهایی رو بگیریم که در آینده در این مورد بطور مفصل توضیح خواهیم داد که در این مسیر یعنی از زمان انتخاب شدن تیم VANGUARDS به عنوان تیم ملی تا به الان چه اتفاقاتی رخ داده می پردازیم. »

با آرزوی موفقیت برای نمایندگان کشورمان در مسابقات WESG

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تورنمنت بعدی: iBUYPOWER Masters 2019

در حال حاضر مسابقه ای برگزار نمی شود

مسابقات اخیر