آخرین اخبار

تیم EG ترکیب خود را تغییر داد؛ S4 و Fly جایگزین Fear و MiSeRy شدند

img
خرداد
۰۸
author image by admin | blog Dota 2 | ۰ Comments | ۰۸ خرداد ۱۳۹۷

تیم EG به دلیل عملکرد ضعیف و حذف از مسابقات ESL One Birmingham، دست به تغییر در ترکیب خود زد و با دو بازیکن خود یعنی Fear و MiSeRy قطع همکاری کرد.

راسموس “MiSeRy” فیلیپسن، کاپیتان تیم EG در توییتر خود با انتشار متنی عجیب اعلام کرد که از فهرست Dota 2 این باشگاه خارج شده است. این بازیکن در طی مدت زمان حضور خود توانست موفقیت های محدودی را با این تیم بدست آورد. از جمله مقام هایی که او توانست بدست آورد، می توان به عنوان سوم-چهارمی مسابقات ESL One Genting 2018 و قهرمانی مسابقات GESC اندونزی اشاره کرد.

همچنین کلینتون “Fear” لوییس بازیکن کهنه کار این تیم که به تازگی هم پدر شده است، کمی بعد بیانیه ای مشابه را منتشر کرد. در ادامه بیانیه های این بازیکنان را می توانید مشاهده کنید:

متن منتشر شده توسط MiSeRy: ” من از تیم EG بیرون انداخته شدم. من خوشحالم که از این تیم بیرون می روم. از حمایت هایی که از این تیم کردید تشکر می کنم”.

متن منتشر شده توسط Fear: ” بچه ها نگران نباشید، من هم از فهرست دوتا۲ EG خارج شدم. خوشحالم که بعد از یک فصل بسیار خسته کننده و ناامید کننده به خانه می روم. بهترین ها را برایتان آرزو می کنم”.

دوران خوش تیم EG پس از مینور GESC که با پیروزی برابر تیم های Liquid و Virtus.pro و در نهایت قهرمانی همراه بود، کم کم به پایان رسید و مشکلات آن ها با شکست برابر تیم هایی مانند Keen Gaming و Team Spirit که منجر به حذف آن ها از دو تورنمنت شد، آغاز شد. با این اتفاقات ناخوشایند، این باشگاه تصمیم گرفت به دلیل عملکرد ضعیف و حذف از مسابقات ESL One Birmingham دو بازیکن تیم OG یعنی s4 و Fly را به خدمت بگیرد.

s4 در مسابقات اینترنشنال سال ۲۰۱۳ همراه با تیم افسانه ای Alliance توانست به مقام قهرمانی دست پیدا کند و از آن زمان، او به عنوان یک بازیکن بزرگ شناخته می شود، اما با هیچکدام از تیم هایی که در ادامه به آن ها پیوست، نتوانست به این عنوان مهم نزدیک شود.

اتفاق بعدی که بیش از بقیه غافلگیر کننده تر بود، این است که تال “Fly” آیزیک یکی از بنیان گذاران تیم OG هم اعلام کرد که از این تیم خارج شده است. وی نه تنها در بازی تیم OG، بلکه در خارج از آن هم یک رهبر واقعی بود. به نظر می آید که برای EG، این مزیت ارزش بیشتری حتی از S4 داشته باشد.

با اتفاقات اخیر به نظر می رسد که SumaiL مانند گذشته به لین وسط برود و باید دید که آیا با این ترکیب جدید می توانند در آینده نتیجه بگیرند یا خیر.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تورنمنت بعدی: iBUYPOWER Masters 2019

در حال حاضر مسابقه ای برگزار نمی شود

مسابقات اخیر