آخرین اخبار

تیم Gambit قهرمان میجور ۲۰۱۷ PGL Krakow شد

img
مرداد
۰۴
author image by admin | blog CS GO | ۰ Comments | ۰۴ مرداد ۱۳۹۶

تیم Gambit با شکست دادن تیم Immortals موفق شد اولین قهرمانی خود را در مسابقات میجور CSGO کسب کند.

این دو تیم که اولین حضور خود را در فینال یک میجور تجربه می‌کردند، در مسیر خود برخی از تیم‌های بسیار مطرح و محبوب را شکست دادند. Gambit موفق شده بود تیم‌های fnatic، G2 و Astralis را شکست دهد و برزیلی‌های Immortals هم تیم Virtus.pro را در خانه خود مغلوب کرده بودند. تیم Gambit به خاطر سبک و سیاق خاص بازی خود به ویژه در تیم تروریست و Immortals به دلیل بازی بسیار تهاجمی و ستاپ Double-AWP قدرتمند خود با درخشش kNg و HEN1 معروف بودند.

تیم Gambit

اولین مپ این بازی Cobblestone بود که Immortals در مراحل قبلی میجور نتایج رضایت‌بخشی در آن گرفته بود اما معلوم نبود که Gambit در آن چه عملکردی دارد. سه راند اول بازی به برزیلی‌ها رسید. Gambit موفق شد دو راند بگیرد. Immortals یک راند دیگر در پاسخ گرفت و نتیجه را ۵-۲ کرد اما Gambit به یاری Dosia توانست راند سوم خود را بگیرد. اما برزیلی‌ها از آن پس بازی را کاملا تحت کنترل خود درآوردند و به Gambit اجازه ندادند راند دیگری بگیرد تا نیمه اول با نتیجه ۱۲-۳ تمام شود. در نیمه دوم، برزیلی‌ها باز هم راد پیستول و دو راند بعد از آن را گرفتند و با اینکه Gambit موفق شد یک راند دیگر بگیرد، قدرت برزیلی‌ها در آن مپ مهارنشدنی بود و آنها توانستند مپ اول را با نتیجه ۱۶-۴ ببرد و شوکی به تیم Gambit وارد کند.

مپ دوم یعنی Train با یک کشمکش برابر و سنگین شروع شد. چند راند اول میان دو تیم تقسیم شد و هیچکدام از آنها نمی‌توانستند برتری خود را بر دیگری حفظ کنند. اما در نهایت Gambit توانست ۵ راند متوالی را از آن خود کند. اما Immortals هم تسلیم نشد و به لطف بازی‌های خوب blotz و kNg توانست نتیجه را به ۹-۶ به سود Gambit برساند. برزیلی‌ها راند پیستول نیمه دوم را گرفتند. Immortals نهایت تلاش خود را کرد که به بازی برگردد و بازی را تا نتیجه ۱۳-۱۱ به سود Gambit پیش برد اما یک تریپل کیل توسط mou وضعیت پولی تیم Immortals را بر هم زد و باعث شد که مپ دوم با نتیجه ۱۶-۱۱ به سود Gambit تمام شود و بازی مپ سوم یعنی کشیده شود.

آخرین مپ میجور Inferno بود. هر دو تیم و خصوصا Gambit در این دوره از مسابقات نتایج خوبی در این مپ گرفته بودند و به نظر می‌رسید شرایط برابر باشد. اما از اوایل بازی معلوم شد که اصلا اینطور نیست. Gambit در تیکم کانتری به شکلی بسیار قدرتمند حمله برزیلی‌ها را مهار کرد و ۵ راند اول را گرفت. Immortals سعی می‌کرد با استفاده از مهارت و سرعت بالای بازی خود تیم حریف را غافلگیر کند اما Gambit هیچوقت بیشتر از یک راند واگذار نکرد که باعث می‌شد پول Immortals ریست شود و آنها مجبور به اکو شوند. در نهایت نیمه اول با نتیجه ۱۱-۴ به سود Gambit تمام شد.

Immortals نیمه دوم را به خوبی آغاز کرد و ۴ راند اول را گرفت. بازگشتن به بازی برای برزیلی‌ها ممکن شده بود و به نظر می‌رسید که Gambit چاره‌ای برای شکست دفاع Immortals ندارد. اما Gambit به لطف کلاچ استثنایی تک به سه توسط HObbit توانست یک راند را بگیرد و دو راند بعد از آن هم گرفت تا نتیجه ۱۴-۹ بشود. برزیلی‌ها در تیم کانتری اصلا پول نداشتند و ناچار بودند که فورس بای کنند. آنها توانستند یک راند دیگر بگیرند اما Gambit باز هم با کلاچ HObbit راند گرفت و نهایتا با نتیجه ۱۶-۱۰ این مپ و در مجموع با نتیجه ی ۲-۱ به قهرمان این دوره از مسابقات تبدیل شد.

 

تیم Gambit

تیم Gambit اولین تیم از ناحیه CIS است که میجور می‌برد. کاری که Na`Vi علی رغم رسیدن به چند فینال میجور نتوانست انجام دهد. Gambit مبلغ ۵۰۰,۰۰۰ دلار به عنوان جایزه دریافت کرد و AdreN هم برنده مدال بهترین بازیکن این سری از مسابقات شد.

 

نویسنده: تیم خبری GAMEATERS

منبع عکس: سایت HLTV.ORG

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تورنمنت بعدی: iBUYPOWER Masters 2019

در حال حاضر مسابقه ای برگزار نمی شود

مسابقات اخیر