آخرین اخبار

تیم Liquid ، همچنان شکست ناپذیر در مسابقات DotaPit

img
آبان
۱۴
author image by admin | blog Dota 2 | ۰ Comments | ۱۴ آبان ۱۳۹۶

تیم Liquid با پیروزی که روز گذشته در برابر Vici Gaming بدست آورد، به فینال مسابقات DotaPit راه یافت.

روز گذشته بازی های مرحله ی نیمه نهایی مسابقات DotaPit برگزار شد که در ادامه ی آن، تیم Liquid موفق شد با نتیجه ی ۲-۰ Vici Gaming را شکست دهد و برای چندمین بار در این سال، به مرحله ی فینال یک تورنمنت معتبر راه پیدا کند.

در بازی شب گذشته Vici Gaming بازی را امیدوارانه شروع کرد اما در ادامه ی بازی آنها قادر نبودند با تیم Liquid به رقابت بپردازند و در نهایت مغلوب آنها شدند. Vici Gaming بازی را عالی شروع می کرد و در دو بازی که انجام شد، توانست کیل اول ( First blood ) را هم بگیرد اما یک اشتباه از آنها در دقیقه ۲۱، باعث شد تا حریفشان قدرت دوباره ای پیدا کند و ۴ کیل را از آنها بگیرد.

تا قبل از دقیقه ۳۰ بازی بطور عجیبی به نفع تیم Liquid برگشت و آنها برای کشتن Roshan وارد گودال شدند. بعد از آن توانستند تاور ۲ ها و باراکس های پایین را نیز از بین ببرند. بعد از گذشت ۴۲ دقیقه و مگاکریپ شدن و به لطف بازی فوق العاده ی Miracle با هیروی Timbersaw ، تیم Vici Gaming محبور شد کلمه ی GG را تایپ کند و بدین ترتیب اولین بازی را واگذار کردند.

Vici Gaming درست همانند بازی اول، بازی دوم را نیز با قدرت شروع کرد بطوریکه بعد از گذشت ۱۰ دقیقه ۶-۳ از حریف خود پیش بودند اما Team Liquid اجازه نمی داد که بازی از روند طبیعیش خارج شود و همانند بازی اول در حوالی دقیقه ۲۰، باز هم این Miracle بود که توانست با هیروی Sven بازی را به کل برای Liquid عوض کند. در دقیقه ۳۲ یکباردیگر تیم چینی کلمه ی GG را تایپ کرد و بازی را با نتیجه ۲-۰ به حریف واگذار کرد.

Vici Gaming در حال حاضر به براکت پایین سقوط کرده و باید برابر تیم Newbee قرار بگیرد. برنده ی این بازی به فینال راه پیدا می کند و باید دوباره با Liquid روبرو شود.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تورنمنت بعدی: iBUYPOWER Masters 2019

در حال حاضر مسابقه ای برگزار نمی شود

مسابقات اخیر