آخرین اخبار

جایزه اینترنشنال ۲۰۱۷ بازی Dota 2 از مرز بیست میلیون دلار گذشت

img
تیر
۱۱
  • Gameplay
  • Difficulty
  • Effects
  • Graphics

جایزه اینترنشنال با پایان مسابقات انتخابی منطقه‌ای و عرضه ی پک آنونسر Tidehunter و Kunkka به بیش از بیست میلیون دلار رسید و رکورد جدیدی ثبت کرد.

فقط ۵۰ درصد از دوره جمع‌سپاری Battle Pass بزرگترین مسابقات سالانه در ورزش‌های الکترونیکی گذشته و مبلغ جایزه اینترنشنال به ۲۰ میلیون دلار رسیده و کمتر از ۱ میلیون دلار با مبلغ جایزه کلی سری قبل فاصله دارد که بزرگترین مسابقات در تاریخ ورزش‌های الکترونیکی بود. هنوز ۵۷ روز برای افزایش مبلغ جایزه و Battle Pass باقی مانده و همه تقریبا می‌دانند که قرار است رکورد اینترنشنال ششم شکسته شود.

ورزش‌های الکترونیکی هنوز در چشم والدین و به صورت کلی بزرگسالان اتلاف وقت می باشد و بازیکن‌های حرفه‌ای این صحنه به عنوان ورزشکار، به رسمیت شناخته نمی‌شوند و گاهی اوقات حتی نمی‌توانند ویزای شرکت در مسابقات خارج از کشور خود را تهیه کنند. بسیاری از بازیکنان حرفه‌ای با خنده و جوک از زمانی که مجبور بودند برای بستگان خود توضیح دهند منظورشان از «پول درآوردن با بازی کردن» چیست و چگونه بعد از صحبت درباره مبالغی که در این صنعت جابجا می‌شود دهانشان باز می‌ماند، حرف می‌زنند. امسال شور و اشتیاق شدید طرفداران دوتا در سراسر جهان نشان داده شد و ثابت کرد که صحنه ورزش‌های الکترونیکی به چه سرعتی در حال رشد است و دوتا ۲ در واقعا اصلا «بازی مرده‌ای» نیست.

جایزه اینترنشنال

در خبرهای دیگر، Valve با کاهش دادن مهلت انقضای Battle Pass اعتراضات هواداران را برانگیخت. خیلی‌ها Valve را با ادعای شکستن دسته‌ای از قوانین تبلیغاتی تهدید به پیگیری قانونی کرند. اما ChrisC نماینده Valve با گفتن اینکه این قضیه اشتباه بوده و با تمدید مهلت انقضا تا ۱۰ سپتامبر، هواداران را آرام کردند.

در انتظار برای عرضه Immortal Treasure 3 و حدود ۶۰ روز باقی مانده از مهلت خرید بتل پس، فقط می‌توان حدس زد که جایزه اینترنشنال در این دوره از مسابقات چقدر خواهد بود. اما با پایان مسابقات انتخابی منطقه‌ای و معلوم شدن ۱۸ تیم شرکت کننده در مسابقات، جو تبدیل شدن این دوره اینترنشنال به بزرگترین مسابقات ورزش‌های الکترونیکی در حال تشدید است.

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تورنمنت بعدی: iBUYPOWER Masters 2019

در حال حاضر مسابقه ای برگزار نمی شود

مسابقات اخیر