آخرین اخبار

باشگاه EnVyUs همکاری خود را با بازیکنان کانتر استرایک خود قطع کرد

img
تیر
۰۱
author image by admin | blog CS GO | ۰ Comments | ۰۱ تیر ۱۳۹۷

باشگاه EnVyUs اعلام کرد که همکاری خود را با بازیکنان تیم کانتر استرایک خود قطع کرده و به دنبال به خدمت گرفتن استعدادهایی از آمریکای شمالی می باشد.

باشگاه EnVyUs یک سازمان ورزش های الکترونیکی در آمربکای شمالی می باشد. تصمیم گرفته شده، شامل ترکیب تیم جوانان (آکادمی) nV هم شده که به دلیل نتایج ضعیف و عدم کسب مقام قهرمانی در حتی یک تورنمنت طی سال اخیر می باشد. آبی پوشان EnVyUs در سال ۲۰۱۳ در اولین دوره از مسابقات خود شرکت کردند و در آن زمان یکی از قدرت های اصلی صحنه CS:GO بودند و در مسابقات میجور DreamHack Cluj Napoca به مقام قهرمانی دست یافتند.

در سال ۲۰۱۷، بازیکنان اصلی تیم EnVyUs رهبر قبلی خود یعنی Happy را ترک کرده و به تیم G2 پیوستند و از آن پس مسیر رو به سقوط باشگاه شیب تندتری گرفت. کسب نتایج بسیار ضعیف، حتی با وجود بخشی از ترکیبی که قهرمانی میجور را کسب کرد باعث شد بازیکنان از تیم ناامید شوند و آنها در نهایت تصمیم گرفتند Happy را از ترکیب تیم حذف کنند. ولی این حرکت بیشتر از یک تورنمنت عمر نداشت و پس از به پایان رسیدن CS:GO Asia Championship، تیم EnVyUs فعالیت خود را در این رشته متوقف کرد.

kioShiMa، یکی از بازیکنان نسل اول این تیم درباره وضعیت تیم گفت «ما هر کاری که کایپتان تیم از ما خواست انجام دادیم. در بسیاری از مواقع ما حس می کردیم تصمیمات گرفته شده اشتباه است و از نهایت پتانسیل ما به عنوان بازیکن استفاده نمی شود. با این حال، به امید پیشرفت تیم از خواسته های خودمان گذشتیم. به همین ترتیب بعد از DH Tours تصمیم گرفتیم که تلاش و کشمکش بی فایده است و وضعیت تیم بهبودی نیافته است، بنابراین بهتر است تغییراتی اساسی در تیم ایجاد کنیم. چون عملکرد ما به مدتی طولانی و شدیدا از دوران اوجمان فاصله گرفته است.

هنوز اطلاعاتی درباره سرنوشت تیم nV و بازیکنان فرانسوی موجود نیست. ولی باشگاه نسبت به ادامه فعالیت و سرمایه گذاری در آمریکا ابراز علاقه نموده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تورنمنت بعدی: iBUYPOWER Masters 2019

در حال حاضر مسابقه ای برگزار نمی شود

مسابقات اخیر