آخرین اخبار

تیم لئوپارد با قبول شکست در مرحله حذفی، از دور رقابت های WESG 2017 APAC کنار رفت

img
دی
۲۴

تیم لئوپارد نماینده رشته ی CS:GO کشورمان در مسابقات WESG 2017 APAC، با شکست برابر تیم های ORDER و  EMC از دور مسابقات حذف شد.

پس از صعود تیم لئوپارد از مرحله ی گروهی، آن ها باید بازی بعدی خود را برابر تیم دوم گروه A، یعنی تیم ORDER از کشور استرالیا برگزار می کردند. تیم ORDER موفق شده بود با ۹ امتیاز، پس از تیم کره ای MVP PK، به دور بعد صعود کند.

تیم لئوپارد

بازی اول – Leopard vs ORDER

طبق قوانین، تمامی بازی های مرحله حدفی بصورت Bo3 برگزار می شد. بازی اول تیم لئوپارد به انتخاب استرالیایی ها در مپ Inferno آغاز شد. جایی که ORDER با شروعی طوفانی موفق شد هفت راند ابتدایی را مال خود کند. در ادامه، نماینده کشورمان موفق شد ۲ راند را برنده شود اما این روند توسط حریف متوقف شد و آن ها توانستند ۶ راند باقیمانده را هم برنده شوند تا با نتیجه ۱۳-۲ در سمت T-Side، نیمه اول را به پایان برسانند.

در نیمه دوم هم این تیم ORDER بود که توانست برتری خود را حفظ کرده و ۳ راند ابتدایی را بگیرد تا این بازی را در مجموع با نتیجه ۱۶-۲ پیروز شود.

بازی دوم به انتخاب تیم ایران و در مپ Cache برگزار می شد. با توچه به این که Cache یکی از بهترین مپ های لئوپارد بود، امید زیادی به پیروزی در این بازی داشتیم و حتی موفق به گرفتن پیستول راند هم شدیم. اما باز هم این استرالیایی ها بودند که توانستند با استفاده از تجربه ی خود در مسابقات بین المللی برنده ی بازی شوند. آنها موفق شدند در اکو راند و در ادامه بازی، با استقاده از بازی بسیار سریع و تهاجمی که انجام می دادند، خیلی زود یکی پس از دیگری راندها را برنده شوند. در پایان هم موفق شدند با نتیجه ۱۶-۴ این بازی را هم پیروز شوند و به مرحله بعدی صعود کنند.

تیم لئوپارد

بازی دوم – Leopard vs EMC

تیم لئوپارد پس از قبول شکست در بازی اول، به براکت پایین رفت تا با تیم EMC از کشور هنگ کنگ دیدار کند. بازی اول به انتخاب EMC در مپ Mirage انجام می شد. تا به اینجای کار این مپ، قوی ترین مپ لئوپارد بود. آن ها موفق شده بودند دو بار با اختلاف بسیار زیاد حریفان خودشان را در Mirage شکست دهند.

بازی با برتری EMC آغاز شد و آن ها توانستند ۴ راند ابتدایی را برنده شوند و موفق شدتد تا اواسط نیمه اول بازی را کاملا در کنترل خود بگیرند. بازی تا امتیاز ۷-۱ دنبال می شد که لئوپارد توانست روند بازی را تغییر دهد و ۵ راند را برنده شود. اما باز هم EMC دو راند بعد را گرفت تا نیمه اول را ۹-۶ تمام کند. آن ها موفق شدند سه راند ابتدایی در نیمه دوم را هم برنده شوند تا اختلاف به ۶ امتیاز افزایش پیدا کند. درست در لحظه ای که همه بازی را تمام شده می دانستند، لئوپارد موفق شد با یک کامبک دیدنی ۶ راند پشت سرهم بگیرد و بازی را در امتیاز ۱۲ به تساوی بکشاند. متأسفانه این روند خوب ادامه پیدا نکرد و این تیم حریف بود که موفق شد ۴ راند آخر را بگیرد تا بازی را با نتیجه ۱۶-۱۲ پیروز شود.

بازی دوم که در مپ Cache برگزار می شد، کاملا روند متفاوتی را برای تیم ما دنبال کرد. لئوپارد موفق شد با یک بازی کاملا برتر نیمه اول را با نتیجه ۱۱-۴ برنده شود. آن ها موفق شدند به این روند عالی در نیمه دوم هم ادامه دهند و پنج راند ابتدایی را مال خود کنند تا بازی را با نتیجه قاطعانه ۱۶-۴ برنده شوند و کار را به بازی آخر بکشانند.

بازی سوم در مپ Cobblestone برگزار می شد. لئوپارد بازی را خوب شروع کرد و توانست پیستول راند T-side را برنده شود اما متأسفانه باز هم عدم تمرکز کافی باعث شد تا تیم راند اکو را به حریف واگذار کند. همین اشتباه کافی بود تا ۵ راند را پشت سر هم به حریف خود بدهند. در ادامه تیم ایران توانست خودش را پیدا کند و با یک بازی حساب شده توانستند بازی را در نیمه اول با نتیجه ۸-۷ به سود خود تمام کنند.

تیم لئوپارد موفق شد پیستول راند دوم را هم بگیرد و این یعنی اینکه تیم می توانست با برنده شدن دو راند بعد، اختلاف خود را با حریف افزایش دهد. اما باز هم همان اشتباهات تکراری باعث شد دوباره راند اکو را بازنده شویم. در ادامه تیم EMC دو راند و لئوپارد یک راند را برنده شدند تا بازی در امتیاز ۱۰-۱۰ به تساوی کشیده شود. متأسفانه تیم کشورمان در ادامه موفق به گرفتن امتیازی نشد و شش راند پشت سر هم به حریف واگذار کرد تا این بازی را با نتیجه ۱۶-۱۰ بازنده شود.

تیم لئوپارد

لئوپارد با شکست ۲-۱ در برابر EMC در جایگاه مشترک ۱۱-۱۲هم این دوره از مسابقات قرار گرفت. این اولین بار در تاریخ ورزش های الکترونیکی ایران در رشته های گروهی بود که تیمی موفق می شود از گروه خود صعود کرده و به مرحله حذفی راه پیدا کند. امیدواریم که در آینده نیز با حمایت مسئولین محترم این روند ادامه داشته باشد و شرایطی را فراهم کنند تا تیم ها بتوانند با کسب تجربه و قرار گرفتن در شرایط مسابقات بین المللی، برای کشورمان ایران افتخار آفرینی کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تورنمنت بعدی: iBUYPOWER Masters 2019

در حال حاضر مسابقه ای برگزار نمی شود

مسابقات اخیر