آخرین اخبار

دو تیم Secret و Newbee از دور مسابقات ESL One Katowice 2018 کنار رفتند

img
اسفند
۰۵
author image by admin | blog Dota 2 | ۰ Comments | ۰۵ اسفند ۱۳۹۶

روز چهارم مسابقات ESL One Katowice 2018 امروز در حالی پیگیری شد که در طی آن دو تیم Secret و Newbee با قبول شکست مقابل حریفان خود، از دور مسابقات کنار رفتند.

مسابقات ESL One Katowice 2018 بازی Dota 2 با اتفاقات غیر منتظره ای همراه بود. شکست دو تیم Secret و Newbee در برابر رقبایشان نیز باعث افزایش شگفتی ها در این رویداد شد. ابتدا تیم Newbee که چندی پیش توانسته بود عنوان قهرمانی مسابقات ESL One Genting 2018 را کسب کند، مقابل تیم Kinguin تن به شکست داد و به براکت بازنده ها رفت. در آنجا موفق شد تیم نگون بخت Navi را شکست دهد و به مرحله بالاتر برسد. سپس توانست از سد تیم LGD بگذرد و حریف تیم قدرتمند EG شود. اما در یک بازی عجیب و بسیار سریع این مسابقه را با نتیجه ۲-۰ واگذار کرد و از گردونه ی مسابقات کنار رفت. این مسابقه در مجموع حدود ۳۷ دقیقه به طول انجامید که کوتاه ترین سری در تاریخ این رویداد نیز شناخته شد.

بر خلاف چینی ها، تیم Secret این تورنمنت را با قدرت شروع کرده بود. آن ها توانستند دو تیم Infamous و LGD را در دو بازی ابتدایی خود شکست دهند و حریف تیم Fnatic شوند. اما درست در لحظه ای که همه فکر می کردند که کار تمام شده، در کمال ناباوری بازی را با نتیجه ۲-۱ به این واگذار کردند و براکت پایین سقوط کردند.

در حساس ترین بازی این مرحله دو تیم Liquid و Secret باید به مصاف هم می رفتند. شاید بتوان این بازی را به نوعی فینال زودرس رویداد ESL نامید.

بازی اول را تیم Liquid موفق شد با اقتدار و در ۲۷ دقیقه به سود خود تمام کند. اما بازی دوم روند متفاوتی را سپری کرد. این مسابقه که حدود ۴۵ دقیقه به طول انجامید، با فراز و نشیب های زیادی همراه بود. در نهایت هم این تیم Secret بود که موفق شد به پیروزی برسد و کار را به تساوی بکشاند.

بازی سوم که حساس ترین دیدار این دو تیم هم بود را نیز تیم Liquid توانست با اقتدار به پیروزی برسد. بازی فوق العاده MATUMBAMAN با هیروی Broodmother باعث شد که کنترل بازی از دست تیم Secret خارج شود. انتخاب آخر این هیرو توسط KuroKy باعث شد که تیم Secret نتواند هیچ پاسخی برای آن داشته باشد و نتواند آن را متوفق کند.

دو تیم Secret و Newbee

تیم Liquid با کسب این پیروزی، حریف تیم VG در مرحله بعدی شد و باید دید که آیا می توانند انتقام شکستی که در مرحله اول از این خوردند را بگیرند یا خیر.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تورنمنت بعدی: iBUYPOWER Masters 2019

در حال حاضر مسابقه ای برگزار نمی شود

مسابقات اخیر