آخرین اخبار

درآمدزاترین بازی‌های استیم در سال ۲۰۱۷ معرفی شدند; PUBG در میان بهترین ها

img
دی
۱۲

بازی های PUBG ، CS:GO و Dota 2 از جمله درآمدزاترین بازی‌های استیم در سال ۲۰۱۷ و در دسته ی ورزش های الکترونیکی لقب گرفتند.

با به پایان رسیدن سال ۲۰۱۷ وقت آن رسیده که نگاهی به درآمدزاترین بازی‌های استیم در سال گذشته بیاندازیم. شاید لفظ فروش دیگر برای بررسی موفقیت بازی‌ها مناسب نباشد، چون ورود آیتم‌های نمایشی درون بازی‌ها معیارها را برای همیشه تغییر داده و باعث شده بازی‌هایی مجانی نظیر دوتا ۲ هم در زمره درآمدزاترین بازی‌های سال گذشته باشند.

امسال استیم راهکار متفاوتی را برای دسته‌بندی درآمدزاترین بازی‌ها پیاده کرده و به جای مشخص کردن میزان درآمد کسب شده از هربازی، آنها را به دسته‌های مختلف تقسیم کرد و در صفحه اصلی به نمایش گذاشت.

در دسته اول بازی‌های درآمدزا که دسته پلاتینیوم نام دارد نام محبوب‌‌ترین بازی‌های eSports سال گذشته یعنی کانتر ، دوتا ۲ و پابجی به چشم می‌خورد. در کنار اینها بازی‌های Rocket League، Ghost Recon، GTA V، Rainbow Six : SIEGE، Divinity II، The Witcher : Wild Hunt، Warframe و H1Z1 به چشم می‌خورد.

درآمدزاترین بازی‌های استیم

در دسته طلایی نام‌هایی آشنا مثل Nier: Automata، For Honor، Assassins Creed، Civilization VI، Dark Souls و چند بازی دیگر به چشم می‌خورد.

درآمدزاترین بازی‌های استیم

بازی‌های‌ Cuphead، XCOM II، RUST و Resident Evil VII هم در دسته نقره‌ای قرار گرفتند.

درآمدزاترین بازی‌های استیم

بسیاری از بازی‌های محبوب نظیر Division، Prey، Shadow of Mordor، Borderlands 2، Left 4 Dead 2، Tekken 7، Dishonored 2 و چند نام دیگر هم در دسته برنز قرار گرفتند.

منبع : استیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تورنمنت بعدی: iBUYPOWER Masters 2019

در حال حاضر مسابقه ای برگزار نمی شود

مسابقات اخیر