آخرین اخبار

دو تیم Liquid و Secret به مسابقات میجور ۲۰۱۸ ESL One Katowice دعوت شدند

img
دی
۰۸
author image by admin | blog Dota 2 | ۰ Comments | ۰۸ دی ۱۳۹۶

از هر دو تیم Liquid و Secret به منظور شرکت در مسابقات میجور ESL One Katowice در سال ۲۰۱۸ دعوت به عمل آمده است.

پیوستن دو تیم Liquid و Secret به اولین تیم دعوت شده و قهرمان سری قبل مسابقات ESL یعنی Virtus.pro زیاد هم تعجب آور نبود. از طرفی تیم Secret با اختلاف یک پله ای و با ۳۶۹۰ امتیاز نسبت به دو تیم Liquid و Virtus ( که مشترکا رده ی دوم را با ۲۷۰۰ امتیاز در اختیار دارند ) در صدر رنکینگ Dota Pro Circuit انتخابی Ti8 قرار دارد. همچنین آن ها موفق شدند که به تازگی، عنوان قهرمانی مسابقات میجور DreamLeague Season 8 را نیز بدست آورند.

اما از طرفی دیگر تیم Liquid نیز توانسته به مقام هایی از جمله: کسب مقام اول در مسابقات مینور StarLadder Invitational Season 3 و مینور Dota Pit League برسد. از نکاتی که باعث شده آن ها تیم Secret را بالاتر از خود ببینند این است که هنوز به بردن مسابقاتی با درجه ی میجور نشدند و فقط توانستند به مقام سوم در مسابقات میجور ESL One Hamburg و کسب مقام دوم در مسابقات میجور DreamLeague Season 8 دست یابند.

میجور ESL One Katowice 2018 در رشته Dota 2، از تاریخ ۲۰ الی ۲۵ فوریه در کشور لهستان آغاز می شود. این مسابقات در شهر کاتوویتس یا کاتوویچ در استادیوم Spodek Arena با جایزه ای ۱،۰۰۰،۰۰۰ دلاری برگزار خواهد شد.

آپدیت :

ساعاتی پیش نیز Newbee توانست چهارمین تیمی باشد که به این مسابقات دعوت می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تورنمنت بعدی: iBUYPOWER Masters 2019

در حال حاضر مسابقه ای برگزار نمی شود

مسابقات اخیر