آخرین اخبار

گزارش کامل روز اول مرحله اصلی مسابقات The International 2017

img
مرداد
۲۲
author image by admin | blog Dota 2 | ۰ Comments | ۲۲ مرداد ۱۳۹۶

در مرحله حذفی مسابقات اینترنشنال ۲۰۱۷ بالاترین سطح رقابت را میان برترین تیم‌های صحنه رقابتی دوتا ۲ مشاهده کردیم. تا به این جای کار تیم مدعی Evil Geniuses از مسابقات حذف شده و LFY همچنان با قدرت پیش می‌رود. در ادامه با گزارش روز اول مرحله اصلی مسابقات The International 2017 در خدمت شما خواهیم بود:

 

Invictus Gaming  –  Liquid

تیم Liquid در مرحله گروهی نتیجه بسیار خوبی کسب کرده بود و در مقام اول از گروه A صعود کرده بود و به نظر می‌رسید در روز اول مرحله اصلی مسابقات The International 2017 شرایط بهتری داشته باشد، اما Invictus Gaming بازی بسیار خوبی از خود نشان داد و با یک درفت بسیار خوب و سنجیده شده توانست نقاط قوت تیم Liquid را کنترل کند. در گیم اول Kuroky هیروی Tusk را انتخاب کرد و Q-HHH هم در پاسخ هیروهای Nightstalker و Batrider را انتخاب کرد که می‌توانستند لول‌های او را خنثی کنند. Invictus توانست با درفت بهتر خود نبض بازی را درست بگیرد و تلاش‌های Liquid برای برگشت به بازی ناکام ماند و گیم اول در دقیقه ۲۳ تمام شد. Liquid در گیم دوم نمایش بسیار بهتری داشت و GH با Keeper of the Light توانست به تنهایی بازی را به سود تیم خود تمام کند. گیم سوم هم بسیار پرهیجان بود. تیم Invictus توانست با بازی خوب خود گنک‌های تیم Liquid را مهار کند و اولین روشن بازی را بگیرد. بعد از ان Liquid از بازی عقب افتاد و تلاش‌هایش برای برگشت به بازی بی‌ثمر ماند تا سری با نتیجه ۲-۱ تمام شود.

 

Newbee  – Evil Geniuses

EG در آغاز گیم اول بسیار خوب کرد و در ۱۲ دقیقه دو تاور گرفت و از آن طریق جنگل تیم حریف را کنترل کرد اما این برتری مدت زیادی طول نکشید و چند دقیقه بعد Newbee توانست کی تیم فایت بحرانی را به سود خود تمام کند و از آنجا بعد بازی کاملا در اختیار Newbee بود و آنها توانستند گیم اول را با یک بازی منظم از آن خود کنند. EG در گیم دوم یک ترکیب مخصوص تیم فایت انتخاب کرد و تا اواخر بازی و به لطف آلیتیمت‌های خوب Universe با Enigma بازی را در دست داشت. اما Newbee در برابر آنها به خوبی دوام آورد و در دقیقه ۳۵ از اشتباه Universe که بدون BKB آلتیمیت زد استفاده کردند و ۳ کیل و پس از آن روشن را گرفتند. EG از آن به بعد محدود به بازی دفاعی شد. آنها برای بار آخر نهایت تلاش خود را برای پوش دادن لین‌ها کردند اما Newbee به خوبی از بیس خود دفاع کرد و بازی را به اتمام رساند تا سری با نتیجه ۲-۰ به سود تیم چینی تمام شود.

 

Team Secret  –  Execration

Team Secret تیم محبوب این مسابقه بود اما بازی‌های راند اول براکت پایین همه BO1 بودند و در آنها هر اتفاقی می‌توانست رخ دهد. با این حال آنها بازی خوبی از خود به نمایش گذاشتند. در طرف مقابل تیم Execration با بازی بیش از حد منفعل و دفاعی خود نتوانست بازی تهاجمی تیم Secret را به چالش بکشد و به تدریج کنترل بازی را به آنها واگذار کرد. این بازی پس از ۳۰ دقیقه به نفع Team Secret تمام شد.

 

Cloud 9  –  Team Empire

Cloud 9 اولین تیمی بود که در دام غیر قابل پیش‌بینی بودن مسابقات BO1 افتاد. آنها در مراحل گروهی هم سختی زیادی کشیده بودند اما به نظر می‌رسید بتوانند از سد Team Empire بگذرند. C9 موفق شد در دو دقیقه اول بازی اولین کیل را بگیرد. دو تیم پا به پای هم پیش می‌رفتند. Empire کیل‌ها و روتیشن‌های بیشتری در مپ داشت و از آن سمت C9 تاورهای بیشتری زده بود. اما Empire موفق شد روشن اول را بگیرد و از آنجا به بعد C9 کنترل بازی را از دست داد و Empire در نهایت توانست با یک پوش سنگین از سد دفاع C9 عبور کند و آنها را از مسابقات حذف کند.

 

OG  –  Infamous

OG یکی از تیم‌های مدعی قهرمانی در این دوره از مسابقات بود که با سقوط به براکت پایین‌تر هواداران را شوکه کرد. همه می‌دانستند که OG روی کاغذ تیم قوی‌تری است اما باز هم مسابقات BO1 می‌توانست باعث حذف آنان شود. اما OG از همان شروع بازی برتری خود را نشان داد و n0tail با Chaos Knight دو کیل گرفت. OG پس از ۱۷ دقیقه اولین Aegis بازی را گرفت و به سری سوم تاورهای رسید. آنجا بود که Infamous به خود آمد و توانست در یک تیم فایت ۴ هیروی OG را بکشد اما OG باز هم روشن را زد و با یک Aegis دیگر توانست تیم پرویی را راهی خانه کند.

iG.Vitality  –  Digital Chaos

در این بازی Digital Chaos توانست از همان اول با روتیشن‌های مناسب از iGV پیشی بگیرد و موقعیت خوب خود را در بازی حفظ کند. iGV به رهبری Paparazi با Sven تلاش کرد بازی را به سود خود برگرداند اما تمام تیم فایت‌ها به سود Digital Chaos تمام شد و آنها توانستند در یک بازی نسبتا آسان به مرحله بعدی صعود کنند.

 

LFY  –  TNC

LFY در دوره گروهی نتایج بسیار خوبی کسب کرده بود و آماده‌تر از دیگر تیم‌ها به نظر می‌رسید. از طرف دیگر TnC هم تیمی قوی بود و همیشه برای تیم‌های چینی رقیبی دردسرساز بوده است. آنها در مقابل LFY شکست خوردند اما قدرت خود را به همه نشان دادند و بازی را برای LFY آسان نکردند. TnC در گیم اول با Naga و Alchemist در مقابل ترکیب استاندارد LFY با Puck، Nature’s Prophet و Terrorblade قرار گرفت. LFY در تعداد کیل‌ها جلو بود اما فارم Alchemist و کنترل جنگل توسط TnC پول دو تیم را برابر کرده بود. TnC پس از یک تیم فایت موفق و به دنبال آن کشتن روشن توانست لین پایین را تا تاور سوم پوش دهد اما در نهایت مجبور به عقب‌نشینی شد و از آنجا به بعد LFY توانست به بازی برگردد و با اینکه چند بار تیم فایت‌ها را واگذار کرد، توانستند گیم اول را ببرند.

TnC در گیم دوم Nightstalker را بن کرد که در گیم قبل مشکلات زیادی برایشان ایچاد کرده بود و دوباره Naga را این بار در نقش کری پیک کرد. اوایل بازی به سود TnC پیش رفت و Brood mother انتخاب خوبی برای آنها بود. اما آنها مجبور بودند لین Brood mother را مطابق با روتیشن‌های LFY تغییر دهند و این باعث شد تا KUKU نتواند به خوبی فارم کند و در اواخر بازی اصلا نتوانست کاری برای تیم خود بکند. در نهایت بازی منظم و حساب شده LFY باعث شد که TnC در بیس خود محاصره شود و پس از مدتی گیم دوم را واگذار کند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تورنمنت بعدی: iBUYPOWER Masters 2019

در حال حاضر مسابقه ای برگزار نمی شود

مسابقات اخیر