آخرین اخبار

روز اول مسابقات سوپر میجور چین ؛ شروع ضعیف تیم های Navi و EG

img
خرداد
۱۲
author image by admin | blog Dota 2 | ۰ Comments | ۱۲ خرداد ۱۳۹۷

در روز اول مسابقات سوپر میجور چین بازی های گروه A و B انجام شد که در طی آن تیم های Liquid و Virtus.pro موفق شدند با پیروزی در برابر رقبای خود، به عنوان صدرنشین راهی مرحله اصلی شوند.

روز اول مسابقات سوپر میجور چین در حالی انجام شد که تیم ها نیمی از مسیر خود را تا مرحله اصلی طی کرده اند. همانطور که انتظار می رفت، آخرین رویداد DPC با شروع قدرتمندانه تیم های Liquid و Virtus.pro آغاز شد و آن ها خیلی زود توانستند بر صدر جدول گروه های خود تکیه بزنند.

متأسفانه در روز اول، دو تیم EG و Navi شروع بسیار ضعیفی داشتند و نتوانستند هیچ بردی را کسب کنند و در انتهای جدول و براکت گروه های خود قرار گرفتند. هرچند دو تیم از لحاظ تاریخی قادر به خروج از وضعیت بهرانیشان بودند، اما در آخر توانسته بودند نتایج  بدشان را جبران کنند. در حال حاضر با توجه به تغییراتی که دو تیم در ترکیب خود صورت داده اند و نتایجی که تا به الان کسب کردند، هیچکدام از اعضایشان قادر به انجام کار خاصی نبودند.

گروه A

احتمالا تیم Newbee بزرگترین علامت سوال مسابقات سوپر میجور چین است که هنوز مشخص نیست تیم دوم مسابقات Ti7، با توجه به نتایجی که تا الان گرفته در ادامه چگونه ادامه خواهد داد. همانطور که انتظار می رفت آن ها نتیجه را به تیم Liquid واگذار کردند، اما در ادامه توانستند تیم Navi را با نتیجه ۲-۰ شکست دهند. در ادامه هم توانستند Team Spirit را با نتیجه ۲-۱ شکست دهند در جایگاه دوم گروه خود قرار بگیرند.

روز اول مسابقات سوپر میجور چین

Team Spirit هم کماکان به روند رو به رشد خود ادامه می دهد و اگر بتواند همین وضعیت را حفظ کند، یی تردید یکی از تیم هایی است که می تواند در مسابقات انتخابی Ti8 به موفقیت دست پیدا کند. این تیم که از ناحیه CIS به این مسابقات راه پیدا کرده، امروز توانست بازی های بسیار با برنامه به همراه نظم و انظباط تیمی زیبایی را از خود به نمایش بگذارد.

گروه B

در روز اول مسابقات سوپر میجور چین تمامی چشم ها به تیم EG دوخته شده بود که با ترکیبی جدید در این تورنمنت حاضر شده بودند. شدت انتظارات هواداران از آن ها بسیار زیاد بود، اما با توجه به اینکه زمان کافی برای تمرین و کارهای تیمی نداشتند، نتایج نا امید کننده ای کسب کردند و با دو باخت در انتهای جدول گروه خود قرار گرفتند.

روز اول مسابقات سوپر میجور چین

تیم TNC نیز بسیار آماده نشان داده و توانسته بازی های بسیار خوبی را از خود به نمایش بگذارد. با این روند، آن ها هم از بخت خوبی در مسابقات انتخابی Ti8 برخوردار هستند. TNC اولین بازی خود را مقابل Virtus.pro شکست خورد اما موفق شد یک بازی را مقابل آن ها پیروز شود و زنگ خطر را برای آن ها به صدا در آورد. کامبک های آن ها به همراه درفت های فوق العاده، آیتم های باور نکردنی و نمایش خیره کننده در دو سری مقابل EG و ViCi Gaming باعث شد که آن ها در رده دوم گروه خود جای گیرند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تورنمنت بعدی: iBUYPOWER Masters 2019

در حال حاضر مسابقه ای برگزار نمی شود

مسابقات اخیر