آخرین اخبار

روز دوم مرحله حذفی سوپر میجور چین : حذف دو تیم Navi و Final Tribe

img
خرداد
۱۸
author image by admin | blog Dota 2 | ۰ Comments | ۱۸ خرداد ۱۳۹۷

در روز دوم مرحله حذفی سوپر میجور چین دو تیم Navi و Final Tribe در برابر رقبای خود متحمل شکست شدند و از صعود به مرحله یک چهارم نهایی باز ماندند.

روز دوم مرحله حذفی سوپر میجور چین برای بسیاری از تیم ها بسیار طولانی بود. اکثر بازی های برگزار شده در این روز به تساوی کشیده شدند و در نتیجه کار به بازی سوم رسید. دو تیم Navi و Final Tribe نیز به انتهای راه خود در این میجور رسیدند و باید از هفته آینده با تجدید قوا و تمرین استراتژی های جدید، آماده حضور در مسابقات انتخابی TI8 شوند.

براکت برنده ها – Virtus.pro Vs Newbee

روز دوم مرحله حذفی سوپر میجور چین با مسابقه دو تیم Virtus.pro و Newbee آغاز شد که در طی آن روس ها موفق شدند با نتیجه ۲-۱ نماینده کشور چین را شکست دهند. در این سری، تیم Vp توانست دو بازی که برنده شد را در کمتر از ۳۰ دقیقه و با قدرت به اتمام برساند و باز هم ثابت کند که سطحش، یک سر و گردن بالاتر از بیشتر تیم های شرکت کننده در این مسابقات است.

در بازی دوم، تیم Newbee در درفت هیروهای جدیدی را انتخاب کرد. آن ها بازی تهاجمی را در دستور کار خود قرار دادتد و Lifestealer، Slardar و هیروی Lina را برای لین وسط و Sccc برداشتند. در هر صورت، تیم Vp به حالت دفاعی روی آورد و توانست مقداری بازی را به درازا بکشاند، اما تلاش آن ها کافی نبود و در نهایت در برابر نائب قهرمان رویداد TI7 تن به شکست دادند.

روز دوم مرحله حذفی سوپر میجور چین

براکت برنده ها – PSG.LGD Vs Mineski

تیم PSG.LGD باز هم توانست عملکرد بسیار خوبی را در بازی اول از خود به نمایش بگذارد و دو بازیکن این تیم یعنی Somnus丶Maybe و Ame توانستند همانند همیشه به خوبی بدرخشند. در بازی اول Maybe موفق شد با هیروی Shadow Fiend آمار فوق العاده ۲۰:۰:۶ و در بازی سوم با هیروی Mirana آمار ۲۱:۷:۱۷ را به جای بگذارد.

در بازی دوم تیم Mineski بسیار خوب عملکرد و توانست با از کار انداختن دو هیروی اصلی حریف به همراه بازی عالی Moon، بازی را به تساوی بکشاند. متأسفانه آن ها نتوانستند عملکرد خوب خود را در بازی سوم تکرار کنند و در نهایت با نتیجه ۲-۱ مغلوب شدند.

روز دوم مرحله حذفی سوپر میجور چین

براکت بازنده ها – Navi Vs ViCi Gaming

نخستین بازی از براکت بازنده ها در روز دوم مرحله حذفی سوپر میجور چین را دو تیم Navi و ViCi برگزار کردند. مسابقه اول این دو تیم که نزدیک به یک ساعت طول کشید، کاملا یکطرفه و به سود تیم ViCi بود دنباب می شد. بطوریکه velheor بازیکن تیم Navi که با هیروی Doom بازی می کرد، هرگز قادر به استفاده از اولتیمیت خود نشد.

Navi در بازی دوم توانست تجدید قوا کند و GeneRaL و Crystallize با پوش هایشان تیم را به سمت پیروزی هدایت کردند و بازی را به تساوی کشاندند. در بازی سوم، بیشتر دقایق به تیم Navi اختصاص داشت و تیم ViCi از دقیقه ۳۶ بازی پر اشتباه همراه با فایت های بی نتیجه را از خود به نمایش گذاشت، اما در نهایت در دقیقه ۵۳ موفق شدند این سری را با نتیجه ۲-۱ به پیروزی برسند.

روز دوم مرحله حذفی سوپر میجور چین

براکت بازنده ها – VGJ.Thunder Vs Final Tribe

آخرین بازی در این روز را دو تیم Final Tribe و VGJ.Thunder برگزار کردند که در نهایت چینی ها موفق شدند با نتیجه ۲-۰ به برتری برسند و جواز حضور در رویداد TI8 را بصورت مستقیم کسب کنند.

این سری حکم فینا را برای نماینده کشور چین داشت و آن ها به خوبی توانستند بازی را تحت کنترل خود بگیرند با یک بازی منطقی، نماینده کشور سوئد را از دور خارج کنند.

روز دوم مرحله حذفی سوپر میجور چین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تورنمنت بعدی: iBUYPOWER Masters 2019

در حال حاضر مسابقه ای برگزار نمی شود

مسابقات اخیر