آخرین اخبار

روز دوم مرحله گروهی اینترنشنال ۲۰۱۸ : ادامه صدرنشینی EG و VGJ.Storm

img
مرداد
۲۸
author image by admin | blog Dota 2 | ۰ Comments | ۲۸ مرداد ۱۳۹۷

در پایان روز دوم مرحله گروهی اینترنشنال ۲۰۱۸ تیم EG موفق شد روند شکست ناپذیری خود را ادامه دهد و در صدر جدول گروه یک باقی بماند.

تیم EG توانست در اولین دیدار خود در روز دوم مرحله گروهی اینترنشنال ۲۰۱۸ تیم OG را با نتیجه ۲-۰ شکست دهد و به روند شکست ناپذیری خود ادامه دهد. تیم fnatic هم موفق شد مقابل Mineski بازی قابل قبولی را از خود به نمایش بگذارد و مقابل این تیم به تساوی ۱-۱ دست یابد. تیم PSG.LGD هم با یک بازی خوب و حساب شده توانست با نتیجه ۲-۰ تیم Winstrike را شکست دهد. تیم OG هم اگرچه در با شکستی که خورد در جدول سقوط کرد، اما با پیروزی که بعدا در برابر Mineski و Winstrike بدست آورد، توانست دوباره خود را بالا بکشد.

گروه ۱:

در یکی از حساس ترین بازی ها که بین EG و OG برگزار شد، نمایندگان آمریکای شمالی در مسابقه اول هیچ رحمی از خود نشان نداند و بدون زحمت خاصی توانستند پیروز شوند. در بازی دوم، تیم OG توانست شروع بسیار بهتری را نسبت به بازی اول داشته باشد، اما باز هم این EG بود که در ادامه توانست بازی را کنترل کند و در نهایت هم به پیروزی برسد.

بعد از این بازی، نوبت به تیم PSG.LGD بود که در برابر EG تسلیم شود و این در حالی بود که OG توانست شکست بازی پیش را با پیروزی در برابر Mineski جبران کند.

تیم fnatic کماکان به بازی های خوب و هیجان انگیز خود ادامه داد، اگرچه آن ها نتوانستند در دو بازی اول خود در روز دوم مرحله گروهی اینترنشنال ۲۰۱۸ پیروز شوند و فقط به دو تساوی ۱-۱ دست پیدا کردند و تا آن لحظه در رتبه سوم جای گرفتند.

تیم Winstrike هم پس از شکستی که مقابل PSG خورد، مقابل VGJ.Thunder قرار گرفت. روس ها در این بازی هم ضعیف ظاهر شدند و با نتیجه ۲-۰ شکست خوردند تا روز دوم مرحله گروهی اینترنشنال ۲۰۱۸ را بدون پیروزی به پایان برسانند.

گروه ۲:

تیم VGJ.Storm توانست به عملکرد فوق العاده خود در روز دوم مرحله گروهی اینترنشنال ۲۰۱۸ هم ادامه بدهد، با این حال آن ها در بازی مقابل Optic متوقف شدند و نتوانستند نتیجه ای بهتر از تساوی ۱-۱ کسب کنند. برای تیم Optic این نتیجه بهتر از روز گذشته بود، اما هنوز برای بهتر شدن جایگاهشان در جدول کافی نبود و هم امتیاز با تیم های Pain و Team Serenity در انتهای جدول قرار دارند.

اما شگفت انگیزترین اتفاق روز دوم در بازی دو تیم ViCi Gaming و Newbee رقم خورد که در طی آن، VG توانست با نتیجه ۲-۰ نایب قهرمان سال گذشته را شکست دهد. بعد از این پیروزی بسیار خوب، آن ها مقابل دو تیم Serenity و Secret به تساوی ۱-۱ رسیدند و در میانه های جدول قرار گرفتند. باید دید که Puppey و یارانش در ادامه می توانند خود را می توانند Secret را از میانه جدول با رتبه های بالاتر برسانند یا خیر.

TNC Predator یکی از دیگر از تیم هایی بود که تا قبل از شروع این رویداد، زیر ذره بین قرار داشت و انتظار می رفت تا عملکرد خوبی را داشته باشد. آن ها تا حدود زیادی هم موفق به انجام این کار شدند و با دو مساوی و یک برد تا پایان روز دوم، در رتبه دوم جدول گروه خود قرار گرفتند.

  Virtus.pro همه با عملکردی که کمتر کسی از آن ها انتظار داشت، مقابل دو تیم Secret و TNC به نتیجه ای بهتر از تساوی ۱-۱ دست پیدا نکرد و در جایگاه سوم جدول قرار گرفت.

جدول مرحله گروهی مسابقات اینترنشنال 2018 تا پایان روز دوم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تورنمنت بعدی: iBUYPOWER Masters 2019

در حال حاضر مسابقه ای برگزار نمی شود

مسابقات اخیر