آخرین اخبار

روز دوم مسابقات سوپر میجور چین ؛ صدرنشینی تیم های Secret و PSG.LGD

img
خرداد
۱۵
author image by admin | blog Dota 2 | ۰ Comments | ۱۵ خرداد ۱۳۹۷

در روز دوم مسابقات سوپر میجور چین ، بازی های مرحله گروهی به پایان رسید و شانزده تیم حاضر، جایگاه و حریف خود را در مرحله حذفی شناختند.

تعجبی ندارد که تیم های دوم و چهارم جدول رنکینگ DPC بازی Dota 2، یعنی Team Secret و PSG.LGD در پایان روز دوم مسابقات سوپر میجور چین توانستند در صدر جدول گروه های C و D قرار بگیرند. چینی ها بدون حتی یک شکست، توانستند مرحله گروهی را با موفقیت به پایان برسانند.

در انتهای براکت هم دو تیم The Final Tribe و Infamous بدون کسب حتی یک برد قرار گرفتند که امیدشان را کماکان برای مرحله حذفی حفظ کرده اند. لازم به ذکر است که هیچ تیمی از مرحله گروهی حذف نخواهد شد و فقط جایگاه و حریفش در مرحله بعد به نسبت امتیاز کسب شده، تغییر خواهد کرد.

گروه C

سرنوشت تیم های این گروه برای کسب دعوت مستقیم به رویداد TI8، در دستان خودشان قرار گرفته است. البته تیم Secret از قبل موفق شده که به این رویداد راه پیدا کند، تیم Mineski نیز به نظر می رسد که امتیازات لازم را کسب کرده باشد و احتمال بسیار زیاد جواز حضور را بدست خواهد آورد، اما دو تیم VGJ.Storm و The Final Tribe فاصله بسیار زیادی تا حد نصاب امتیازات دارند مگر آنکه در مرحله حدفی بتوانند با معجزه، به امتیازات مورد نظر برسند.

روز دوم مسابقات سوپر میجور چین

اگر تیم سوئدی The Final Tribe می خواهد به موفقیت برسد، باید همه تلاش و انرژی و استراتژی خود را بکار گیرد تا در دیدارهای باقیمانده بتواند حریفان خود را شکست دهد. البته آن ها در مرحله گروهی توانستند یک بازی را از تیم Secret ببرند اما در نهایت با نتیجه ۲-۱ مغلوب شدند و در بازی بعدشان هم با نتیجه ۲-۰ مقابل تیم Mineski شکست خوردند.

گروه D

PSG.LGD مورد علاقه ترین تیم در این گروه است که توانستند تمامی انتظارات را برآورده کنند. در حال حاضر چینی ها به یکی از بهترین تیم های جهان تبدیل شده اند. آن ها توانستند هر چهار بازیشان را در برابر تیم های OpTic Gaming و Infamous با پیروزی پشت سر بگذارند.

روز دوم مسابقات سوپر میجور چین

تمامی مسابقه های این گروه بصورت دو بازی انجام شد، جز مسابقه بین تیم های OpTic و VGJ.Thunder که با پیروزی ۲-۱ OpTic همراه بود. در حال حاضر این دو تیم در جدول رنکینگ نیز رقابت تنگاتنگی برای رقابت های TI8 دارند و نماینده آمریکای شمالی برای بدست آوردن آن جایگاه، حتما باید تا چهار تیم برتر این میجور بالا بیاید و تیم های چینی را هم شکست دهد که VGJ.Thunder  یکی از آنهاست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تورنمنت بعدی: iBUYPOWER Masters 2019

در حال حاضر مسابقه ای برگزار نمی شود

مسابقات اخیر