آخرین اخبار

روز دوم مسابقات GESC اندونزی با حذف دو تیم Navi و Digital Chaos به پایان رسید

img
اسفند
۲۶
author image by admin | blog Dota 2 | ۰ Comments | ۲۶ اسفند ۱۳۹۶

روز دوم مسابقات GESC اندونزی (قهرمانی جهان ورزش های الکترونیک) با حذف دو تیم Navi و Digital Chaos به پایان رسید.

در روز دوم مسابقات GESC اندونزی، دو تیم Fnatic و Infamous موفق شدند با شکست حریفان خود به مرحله یک چهارم نهایی راه پیدا کنند. روز گذشنه شاهد مسابقات Dota 2 جذابی در رویداد GESC بودیم. ابتدا تیم EG موفق شد تیم Infamous را با نتیجه ۱-۰ شکست دهد، سپس نوبت به تیم Navi رسید. آن ها توانستند در یک تک بازی، تیم RRQ را شکست داده و حریف EG در مرحله بعد شوند. بدین ترتیب تیم Infamous نیز حریف تیم RRQ در براکت بازنده های گروه A شد.

در یکی از حساس ترین و دیدنی ترین بازی های روز دوم مسابقات GESC ، دو تیم EG و Navi به مصاف هم رفتند. تیم EG که توانسته بود بعد از ایجاد تغییر در ترکیب خود به ثبات خوبی برسد، توانست Navi را در یک بازی برتز با نتیجه ۲-۰ شکست دهد و به مرحله یک چهارم نهایی راه پیدا کند. از طرف دیگر، تیم Navi با این شکست به براکت بازنده ها سقوط کرد و باید با تیم Infamous روبرو می شد.

روز دوم مسابقات GESC

در اولین بازی براکت بازنده ها، تیم Infamous توانست تیم RRQ را با نتیجه ۲-۰ شکست دهد. روند عالی این تیم در همین جا خلاصه نشد و آن ها توانستند در ادامه نیز تیم Navi را شکست داده و از گردونه مسابقات حذف کنند.

بازی های گروه B نسبتا قابل پیشبینی تر نسبت به گروه A بود. در اولین بازی، تیم خوب VGJ.Thunder که در همین اواخر توانسته بود به فینال میجور PGL بخارست نیز برسد، موفق شد تیم FinalTribe را با نتیجه ۱-۰ شکست دهد. Fnatic نیز توانست تیم DC را مغلوب کند. ناکامی های تیم DC به همینجا خلاصه نشد و آن ها در براکت بازنده ها نیز مقابل تیم FinalTribe شکست خوردند و از دور مسابقات کنار رفتند.

در اولین بازی براکت برنده ها تیم VGJ.Thunder توانست Fnatic را ۲-۱ شکست دهد و اولین تیم صعود کننده گروه A لقب بگیرد. Fnatic نیز توانست FT را شکست دهد و همراه با VGJ جواز حضور در مرحله بعد را کسب کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تورنمنت بعدی: iBUYPOWER Masters 2019

در حال حاضر مسابقه ای برگزار نمی شود

مسابقات اخیر