آخرین اخبار

روز سوم مرحله حذفی سوپر میجور چین : پیشروی تیم های TNC و OpTic و حذف EG

img
خرداد
۱۸
author image by admin | blog Dota 2 | ۰ Comments | ۱۸ خرداد ۱۳۹۷

روز سوم مرحله حذفی سوپر میجور چین یک روز بسیار بی رحم بود. چهار تیم EG، Mineski، VGJ.Storm و VGJ.Thunder با شکست در برابر حریفان خود ناکام ماندند و در رتبه نهم-دوازدهم به کار خود در این رقابت ها پایان دادند.

در روز سوم مرحله حذفی سوپر میجور چین رقابت های حساس و هیجان انگیزی از قسمت براکت بازنده ها انجام شد. در مراحل گذشته شاهد بودیم که تیم Infamous نتوانست در آخرین رویداد فصل، به بردی دست پیدا کند. همچنین تیم سوئدی Final Tribe هم نتوانست خارج از منطقه اروپا به موفقیتی دست پیدا کند. تیم EG هم با تغییراتی که در ترکیب خود بوجود آورده بود نتوانست کار خاصی را انجام دهد و کماکان به کسب نتایج ناامید کننده خود ادامه داد.

براکت بازنده ها – EG Vs OpTic

اولین مسابقه در روز سوم مرحله حذفی سوپر میجور چین با بازی دو تیم از منطقه آمریکای شمالی یعنی EG و OpTic آغاز شد. در حالیکه بازی پایاپایی را تا دقیقه ۳۰ از دو تیم شاهد بودیم، این تیم OpTic بود که توانست در دقایق پایانی بر حریف خود غلبه کند. تیم EG در بازی دوم هم نتوانست کار خاصی را انجام دهد و عدم هماهنگی در بازیشان کاملا مشهود بود. این تیم برای شرکت در مسابقات انتخابی TI8، چند روز زمان برای تمرین و آماده سازی خود در اختیار خواهد داشت و باید دید که در آن موقع می تواند عیار واقعی خود را نشان دهد یا خیر.

روز سوم مرحله حذفی سوپر میجور چین

براکت بازنده ها – TNC Vs VGJ.Storm

تیم TNC توانست در دومین بازی این مرحله دست به کار بزرگی بزند و تیم VGJ.Storm را با نتیجه ۲-۱ شکست دهد. آن ها با این پیروزی توانستند در براکت پیشروی کنند و کماکان رویای خود برای کسب دعوت مستقیم به TI8 را زنده نگه دارند.

اگرچه تیم VGJ.Storm توانست بازی اول را به سادگی پیروز شود، اما در بازی دوم به سختی توانست در برابر بازی خوب TNC مقاومت کند و در نهایت در دقیقه ۲۶ مغلوب بازی تهاجمی حریف خود شد. با به تساوی کشیده شدن نتیجه، کار به بازی سوم که تقریبا یک ساعت هم طول کشید، رسید. در نهایت، تیم TNC توانست به لطف التیمیت های هیروهای خود و بازی بی نقص Armel با هیروی Mirana، این بازی را هم به سود خود تمام کند

روز سوم مرحله حذفی سوپر میجور چین

براکت بازنده ها – Mineski Vs ViCi Gaming

سری برگزار شده بین دو تیم Mineski و ViCi Gaming، یک مسابقه بسیار طولانی بود. این سری نه تنها به بازی سوم کشیده شد، بلکه بازی اول آن نیز حدود ۸۸ دقیقه بطول انجامید. بازی های دوم و سوم نیز به ترتیب ۴۳ و ۵۲ دقیقه طول کشیدند. این سری در نهایت با نتیجه ۲-۱ به سود تیم VG به پایان رسید.

روز سوم مرحله حذفی سوپر میجور چین

براکت بازنده ها – VGJ.Thunder Vs Newbee

آخرین دیدار در این روز را دو تیم VGJ.Thunder و Newbee انجام دادند. تیم Newbee موفق شد در دو بازی طولانی و یک ساعته، حریف خود را با نتیجه ۲-۰ شکست داده و به پیشروی خودش در براکت، ادامه دهد. تیم Thunder با این شکست، سرنوشت خود را برای کسب دعوت مستقیم به TI8 در ابهام قرار داد و برای مطلع شدن از سرنوشت خود باید کمی صبر کنند و منتظر بازی OpTic و TNC بمانند.

روز سوم مرحله حذفی سوپر میجور چین

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تورنمنت بعدی: iBUYPOWER Masters 2019

در حال حاضر مسابقه ای برگزار نمی شود

مسابقات اخیر