آخرین اخبار

روز سوم مرحله گروهی اینترنشنال ۲۰۱۸ : حاشیه امن تیم های EG، Liquid، و VGJ.S

img
مرداد
۲۹
author image by admin | blog Dota 2 | ۰ Comments | ۲۹ مرداد ۱۳۹۷

در روز سوم مرحله گروهی اینترنشنال ۲۰۱۸ دو تیم Liquid و EG با امتیازات مشابه در صدر جدول گروه یک قرار گرفتند و تیم VGJ.Storm هم روند خوب خود را ادامه داد و مقتدرانه در رتبه اول گروه خود جای گرفت.

گروه ۱:

روز سوم مرحله گروهی اینترنشنال ۲۰۱۸ برای دو تیم Liquid و EG، روز نسبتا آسانی بود. آبی پوشان توانستند در کمتر از یک ساعت، تیم Winstrike را با نتیجه ۲-۰ شکست دهند و از آن طرف هم Liquid موفق شد همین کار را با دو تیم Mineski و Winstrike انجام دهد. تیم fnatic در مقابل OG با تساوی ۱-۱ متوقف شد. آن ها توانستند به کمک بازی دیدنی Abed با هیروی Meepo، بازی دوم را برنده شوند.

در ادامه دو تیم چینی Invictus Gaming و VGJ.Thunder با هم روبرو شدند که در یک سری طولانی و دو ساعته، تیم iG بازی را با نتیجه ۲-۰ به هموطنان خود واگذار کرد. تیم PSG.LGD دیگر نماینده کشور چین هم با توجه به شکستی که در بازی قبل خود مقابل EG خورده بود، توانست با انگیزه ای دو چندان تیم خوب fnatic را با نتیجه ۲-۰ شکست دهد. تیم fnatic نیز روز سوم مرحله گروهی اینترنشنال ۲۰۱۸ را با دو تساوی به پایان رساند و رتبه سومی خود را به PSG واگذار کرد و خودش تا رتبه پنجم سقوط کرد.

تیم Mineski پس از شکستی که در برابر Liquid متحمل شد، با تیم VGJ.Thunder به تساوی ۱-۱ رسید تا شرایط خطرناکی را در جدول تجربه کند. تیم OG هم توانست به کمک بازی عالی JerAx با هیروی Winter Wyvern و ana با هیروی Phantom Lancer، تیم IG را با نتیجه ۲-۰ شکست دهد و تا رده چهارم صعود کند.

در حساس ترین بازی روز سوم این گروه، دو تیم مدعی Liquid و EG برای تعیین صدرنشین روبروی یکدیگر قرار گرفتند. در بازی اول Liquid موفق شد با تیم فایت ها و execution های دیدنی، تیم EG را از دور خارج کند و در بازی دوم هم به همگان نشان دادند که چرا در سال گذشنه Aegis را به بالای سر خود بردند.

گروه ۲:

تیم VGJ.Storm توانسته به معنای واقعی در قلب طرفداران این بازی تا روز سوم مرحله گروهی اینترنشنال ۲۰۱۸ نفوذ کند. آن ها توانستند با عملکرد برجسته ای که از خود نشان دادند، تیم TNC را با نتیجه ۲-۰ شکست دهند و با شایستگی در صدر جدول گروه خود باقی بمانند. در ادامه آن ها مقابل تیم قدرتمند Newbee قرار گرفتند و موفق شدند بازی اول را پیروز شوند. اما در بازی دوم، این چینی ها بودند که با بازی فوق العاده Sccc با هیروی Invoker توانستند نتیجه را ۱-۱ مساوی کنند.

تیم Pain Gaming هم جدا از باخت ۲-۰ در برابر صدرنشین گروه، توانست به دو تساوی ۱-۱ در برابر تیم های Virtus.pro و Vici Gaming دست پیدا کند. تیم Optic هم روز ناامید کننده ای را پشت سر گذاشت و با نتایج ضعیفی که گرفت به رتبه آخر جدول گروه خود سقوط کرد.

جدول مسابقات اینترنشنال 2018 تا پایان روز سوم مرحله گروهی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تورنمنت بعدی: iBUYPOWER Masters 2019

در حال حاضر مسابقه ای برگزار نمی شود

مسابقات اخیر