آخرین اخبار

روز چهارم مرحله اصلی اینترنشنال ۲۰۱۸ : حذف تیم های Virtus.pro ،OpTic و VGJ.Storm

img
شهریور
۰۳
author image by admin | blog Dota 2 | ۰ Comments | ۰۳ شهریور ۱۳۹۷

روز چهارم مرحله اصلی اینترنشنال ۲۰۱۸ دو تیم از بهترین های این مسابقات در کنار Virtus.pro که طرفداران انتظار داشتند عنوان قهرمانی را بدست آورد، حذف شدند.

پس از گذشت یک هفته از شروع مرحله گروهی و اصلی، روز چهارم مرحله اصلی اینترنشنال ۲۰۱۸ در حالی به پایان رسید که تنها شش تیم در رقابت ها باقی مانده و تیم های بزرگی از جمله Secret و Virtus.pro باید برای رسیدن به بهترین جایگاهشان در تاریخ خود، با رقبایشان به مبارزه پرداختند.

براکت پایین: Virtus.pro Vs Optic

حذف Optic از مسابقات اینترنشنال 2018

در اولین بازی از روز چهارم مرحله اصلی اینترنشنال ۲۰۱۸ دو تیم Virtus.pro و Optic به مصاف یکدیگر رفتند. متأسفانه سرنوشت، دو کاپیتان افسانه ای بازی Dota 2 را مقابل یکدیگر قرار داد. در بازی اول، Ppd نشان داد که برای پیروز شدن از هیچ چیز ترسی ندارد و برای CC&C هیروی Huskar را انتخاب کرد. این یک اقدام زیرکانه بود، زیرا باعث شد که تیم Vp انتخاب های محافظه کارانه تری را انجام دهد. به این ترتیب هیروی Dragon Knight را برای No[o]ne انتخاب شد و این همان چیزی بود که باعث شد Optic بازی را برنده شود. آن ها با فشاری که بر روی لین وسط Vp وارد کردند، باعث شدند تا توجه کمتری روی لین بالا وجود داشته باشد و توانستند مانع فارم کردن هیروی Gyrocopter بشوند. تیم Vp هم بدون RAMZES666 قادر به انجام کار خاصی نبود در نهایت هم بازی اول را واگذار کردند.

در بازی دوم، تیم Vp هیروی Broodmother را برای RAMZES666 انتخاب کرد که بسیار هم تصمیم ریسکی و بزرگی بود، زیرا در انتخاب دوم این اجازه را به حریف می داد که ضد این هیرو را بردارد. اما نقشه روس ها چیز دیگری بود! در حالی که تیم Optic مشغول مقابله با Broodmother بود، Vp توانست برنامه اصلی خود را با هیروی Bloodseeker به عنوان انتخاب آخر خود پیاده کند. Optic هیچ هیرویی برای مقابله با BS در اختیار نداشت و همین باعث برتری حریف شد. می توان به سادگی گفت تیم Vp به کمک Solo، این بازی در مرحله پیک و بن برنده شد نه در خود بازی.

در بازی سوم، دو تیم انتخاب های استانداردی را انجام و کشتن سریع را در دستور کار خود قرار دادند که هیچ کس این کار را بهتر از RAMZES666 نمی تواند انجام دهد. او بطور واضحی در لین خود برنده شد و هیروی مقابل خود را کاملا نابود کرد. بطوریکه در دقیقه ۱۳ توانست آیتم Vail of Discord و در دقیقه ۲۳ آیتم Radiance خود را تکمیل کرد. در نهایت هم روس ها توانستند با یک بازی حساب شده، تیم Optic را شکست دهند.

براکت پایین: VGJ.Storm Vs Team Secret

حذف VGJ.Storm از مسابقات اینترنشنال 2018

در بازی اول دو تیم Secret و VGJ.Storm، یک شوک لذت بخش به تماشاگران وارد شد. در یک اقدام غافلگیرانه، Puppey هیروی Meepo را برای Ace انتخاب کرد و این در حالی است که این هیرو بیشتر برای لین وسط برداشته می شود و Secret این هیرو را به آفلین Radiantها فرستاد. این اقدام، فرصت را برای MidOne فراهم کرد که با هیروی Clinkz مقابل Templar Assassin بازی می کرد. این حرکت زیرکانه باعث شد تا Clinkz لین وسط را تحت کنترل خود در بیاورد و Meepo هم بتواند فارم خوبی را داشته باشد و در نهایت هم پس از گذشت ۳۳ دقیقه به پیروزی رسیدند.

پاسخ VGJ.Storm به آن حرکت Secret، انتخاب هیروی Medusa برای Resolut1on در لین وسط بود. این بازی بسیار آرام پیش می رفت و تیم ها از جنگ دوری می کردند و این برای VGJ عالی بود، زیرا به آن ها اجازه می داد تا Medusa شکل بگیرد و آیتم های خود را برای میانه های بازی تکمیل کند. به نظر می آمد که آمریکایی ها کار را به بازی سوم خواهند کشاند، اما به یکباره همه چیز برای آن ها عوض شد و برتری خود را از دست دادند. در صحنه ای از بازی MSS گرفتار شد و در طی آن Secret توانست به سادگی هیروهای آن ها را نابود کند و در آخر هم با یک شکست ناراحت کننده روز چهارم مرحله اصلی اینترنشنال ۲۰۱۸ ، VGJ این مسابقات را ترک کرد.

براکت پایین: EG Vs Virtus.pro

حذف Virtus از مسابقات اینترنشنال 2018

آخرین بازی روز چهارم مرحله اصلی اینترنشنال ۲۰۱۸ را دو تیم EG و Virtus.pro برگزار کردند. گاهی اوقات شانس با شما یار نیست و باید دو بازی در براکت پایین را فقط در یک روز انجام دهید. این مورد چیزی بود که برای Vp اتفاق افتاد. آن ها بعد از پیروزی که در بازی قبل بدست آوردند، زمان کمی را برای تمرین و آماده شدن مقابل تیم EG در اختیار داشتند.

تیم EG در درفت، هیروی Storm Spirit را برای SumaiL انتخاب کرد، هیرویی که بازی کردن با آن در تخصص این بازیکن با استعداد است. همین امر باعث برتری آمریکایی ها در تمامی لاین ها شد، بطوریکه در هفت دقیقه، آن ها ۷K از حریف خود بیشتر فارم کرده بودند. در نهایت آن ها بازی اول را قاطعانه به سود خود تمام کردند. آن ها توانستند بازی دوم را هم به خوبی انجام دهند و پس از آنکه Alchemist تمام آیتم های خود را کامل کرد، دیگر کسی نمی توانست EG را متوقف کند. در نهایت روس ها این بازی را با نتیجه ۲-۰ باختند و از دور رقابت ها کنار رفتند.

جدول مسابقات تا پایان روز چهارم مرحله اصلی اینترنشنال ۲۰۱۸

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تورنمنت بعدی: iBUYPOWER Masters 2019

در حال حاضر مسابقه ای برگزار نمی شود

مسابقات اخیر