آخرین اخبار

روز چهارم مرحله گروهی اینترنشنال ۲۰۱۸ : حذف زود هنگام تیم های IG و PaiN Gaming

img
مرداد
۳۰
author image by admin | blog Dota 2 | ۰ Comments | ۳۰ مرداد ۱۳۹۷

در روز چهارم مرحله گروهی اینترنشنال ۲۰۱۸ دو تیم Invictus Gaming و PaiN Gaming با شکست هایی که در برابر رقبایشان خوردند، از دور مسابقات کنار رفتند.

روز چهارم مرحله گروهی اینترنشنال ۲۰۱۸ با شگفتی های عجیبی همراه بود. تیم Optic توانست به یکباره توانست در تمامی مسابقات خود پیروز شود و از رتبه آخر تا رتبه چهارم صعود کند. از سوی دیگر تیم PaiN Gaming شرایط کاملا برعکسی را تجربه کرد و در بازی های حساس و سرنوشت ساز خود شکست خورد. همین مسأله باعث شد تا نماینده کشور برزیل با ناامیدی بسیار، از دور رقابت ها کنار برود.

حذف Pain Gaming از مسابقات اینترنشنال 2018

گروه ۱:

تیم Invictus Gaming در اوایل مرحله گروهی مسابقات اینترنشنال ۲۰۱۸، بازی های به مراتب بهتری را از خود نشان داده بود. اما هرچه به جلوتر رفتیم آن ها ناامید کننده تر ظاهر شدند و بازی های ضعیفی را از خود به نمایش گذاشتند. آن ها در روز سوم، تمام شش بازی خود را واگذار کردند و در انتهای جدول جای گرفتند. آن ها در دو بازی آخر خود با نتیجه مشابه ۲-۰ مقابل تیم های OG و PSG.LGD شکست خوردند و فقط یک شانس دیگر در برابر Winstrike داشتند.

صدرنشینی Liquid در مرحله گروهی ti8

دو تیم Liquid و EG موفق شدند با ۱۳ امتیاز به مرحله حذفی راه پیدا کنند. از آن جایی که Liquid توانسته بود در بازی رو در رو تیم EG را با نتیجه ۲-۰ شکست دهد، به عنوان تیم صدرنشین راهی دور بعد شد.

بعد از این بازی نوبت به مسابقه آخر بین دو تیم Winstirke و IG رسید. چینی ها که تا اینجای مسابقات عملکرد ضعیفی را از خود نشان داده بودند، در این بازی هم ناامید کننده ظاهر شدند و با نتیجه ۲-۰ شکست خوردند تا آن ها هم از گروه یک و دور این رقابت ها حذف شوند.

گروه ۲:

صدرنشینی vgj.storm در ti8

تیم شگفتی ساز و خوب VGJ.Storm توانست در مسابقه اول خود، تیم Serenity را با نتیجه ۲-۰ شکست دهد اما در بازی دوم، مقابل قدرتمند و شماره یک این روزها یعنی Virtus.pro با نتیجه ۲-۰ شکست خورد. با این حال آن ها توانستد به عنوان تیم صدرنشین گروه دوم به مرحله حذفی راه پیدا کنند. در مسابقه بعدی، تیم Newbee توانست با نتیجه ای غیر قال پیشبینی تیم Secret را با نتیجه ۲-۰ شکست دهد.

در ادامه روز چهارم مرحله گروهی اینترنشنال ۲۰۱۸ باید سه مسابقه دیگر با فرمت Bo1 بین تیم های OpTic، Newbee و Secret برگزار می شد که بازنده آن مجبور بود در براکت بازنده ها بازی کند. در اولین مسابقه تیم Optic توانست به لطف بازی دیدنی ۳۳ با هیروی Broodmother، تیم Newbee را ۱-۰ شکست دهد. بعد از این بازی چینی ها توانستند شکست را جبران کنند و باز هم تیم Secret را شکست دهند. به این ترتیب تیم های Optic و Secret در براکت برنده های مرحله حذفی بازی های خود را ادامه خواهند داد و تیم Winstrike هم در براکت بازنده ها بازی می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تورنمنت بعدی: iBUYPOWER Masters 2019

در حال حاضر مسابقه ای برگزار نمی شود

مسابقات اخیر