آخرین اخبار

روز چهارم میجور ELEAGUE 2018 : حذف Astralis، Liquid و Space Soldiers

img
بهمن
۰۳
author image by admin | blog CS GO | ۰ Comments | ۰۳ بهمن ۱۳۹۶

در روز چهارم میجور ELEAGUE 2018 تکلیف تیم های صعود کننده به مرحله ی یک چهارم نهایی و تیم های حذف شده از دور مسابقات، مشخص شد.

بازی اول در روز چهارم میجور ELEAGUE 2018 میان تیم های Space Soldiers و BIG برگزار شد. تیم ترکیه ای توانست نیمه اول در T-side مپ Cobblestone را با یک بازی برتر، با نتیجه ۱۴-۱ پیروز شود. با کسب این نتیجه طبیعی بود که ترک ها کار سختی را در نیمه دوم نخواهند داشت و در آخر هم با نتیجه ۱۶-۸ برنده این دیدار شدند. تیم BIG با این شکست، از دور مسابقات حذف شد.

بازی دوم میان تیم های Quantum و mousesports انجام شد. روس ها که در روز سوم میجور ELEAGUE 2018 ، شکست سنگینی را از تیم G2 خورده بودند، می خواستند هرطور که شده در این دیدار پیروز شده و صعود خود را به مرحله بعد حتمی کنند. از طرف دیگز نیز تیم mousesports موفق شده بود تیم Space Soldiers را به سختی شکست دهد و پا به این دیدار حساس بگذارد.

این بازی دیدنی و هیجان انگیز در مپ Train انجام می شد. در نیمه اول تیم mousesports در CT-side موفق شد ۱۳-۲ از حریف خود پیش بیفتد اما در نیمه دوم این روس ها بودند که با کامبکی دیدنی و غیر قابل تصور بازی را ۱۴-۱ برنده شده و در مجموع با نتیجه ۱۶-۱۴ پیروز شوند. این مسایقه یکی از زیباترین بازی های این تورنمنت در این چهار روز بوده است.

بازی سوم بین دو تیم Astralis و Cloud9 برگزار شد. آمریکایی ها که توانسته بودند رفته رفته خودشان را پیدا کنند و از انتهای جدول فاصله بگیرند، توانستند روند خوبشان را در این دیدار هم حفظ کنند و تیم Astralis را با نتیجه ۱۶-۶ در مپ Cache شکست دهند. Astralis با این شکست از دور مسابقات کنار رفت. Cloud9 نیز با این برد توانست خود را به بازی تک حذفی برای صعود به دور بعد برساند.

مسابقه بعد بین دو تیم Vega و Team Liquid برگزار شد. لیکوئید که در این تورنمت پرنوسان ظاهر شده بود در این مسابقه هم نتوانست بازی را تحت کنترل بگیرد و هنگامی در Ct-side مپ Inferno بازی می کرد، ۱۱ راند را به حریف خود واگذار کرد. آن ها در نیمه دوم هم کاری از پیش نبردند و در آخر با نتیجه ۱۶-۱۲ شکست خوردند. تیم Vega با این برد حریف تیم Cloud9 در بازی پلی آف شد.

بازی بعد را می توان حساس ترین مسابقه در روز چهارم میجور ELEAGUE 2018 نامید. جاییکه دو تیم Sk و Gambit باید به مصاف یکدیگر می رفتند. دو تیم با شرایط متفاوتی پا به این دیدار گذاشتند. Sk مقابل تیم FaZe تن به شکست داده بود و تیم Gambit توانسته بود ترک ها در بازی قبل شکست دهد.

با شروع بازی می شد فهمید که تیم Gambit کار بسیاز سختی را برای پیروزی در این مسابقه پیش رو دارد. آن ها هرکاری می کردند نمی توانستند راه نفوذی را به سد دفاعی تیم Sk در مپ Overpass پیدا کنند. در آخر هم فقط موفق به گرفتن ۲ راند در T-side شدند. تیم Sk توانست روند خوب خود را در نیمه دوم هم حفظ کند و با کنترل خوب بازی، این مسابقه را با نتیجه ۱۶-۵ پیروز و به سومین برد خود در این تورنمنت دست یابد. با این برد Sk به دور بعد راه پیدا کرد و تیم Gambit نیز برای انجام یک تک بازی باید منتظر حریف خود می ماند.

بازی بعد بین دو تیم متحول شده یعنی Navi و Fnatic انجام شد. تیم Navi موفق شد در CT-side مپ Inferno با نتیجه ۱۲-۳ از حریف خود پیش بیفتند. تیم Fnatic در نیمه دوم هم حرف خاصی برای گفتن نداشت و در آخر هم با نتیجه ۱۶-۷ شکست خورد. Navi با این برد به عنوان تیم سوم جدول به مرحله یک چهارم نهایی صعود کرد و تیم Fnatic هم حریف تیم Gambit در پلی آف شد.

بازی های پلی آف

اولین بازی پلی آف بین دو تیم Fnatic و Gambit برگزار شد که در طی آن تیم Fnatic موفق شد در یک بازی کاملا یکطرفه و برتر در مپ Mirage، قزاق ها را با نتیجه ۱۶-۲ شکست و از دور مسابقات حذف کند.

دومین بازی این مرحله بین تیم های Vega و Cloud9 انجام شد. این مسابقه هم همانند بازی پیش یطرفه دنبال شد. تیم Cloud9 موفق شد با درخشش Stewie2K این بازی را با نتیجه ۱۶-۴ پیروز شود و به مرحله یک چهارم نهایی صعود کند.

آخرین بازی در روز چهارم میجور ELEAGUE 2018 بین دو تیم Space Soldiers و mousesports برگزار شد. mousesports توانست این مسابقه را که تا دقایق پایانی خیلی هم حساس دنبال می شد، با نتیجه ۱۶-۱۳ برنده شود و به مرحله بعد صعود کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تورنمنت بعدی: iBUYPOWER Masters 2019

در حال حاضر مسابقه ای برگزار نمی شود

مسابقات اخیر