آخرین اخبار

زمان برگزاری مسابقات ESL One هامبورگ ۲۰۱۸ به همراه فرمت بازی ها مشخص شد

img
مرداد
۱۰
author image by admin | blog Dota 2 | ۰ Comments | ۱۰ مرداد ۱۳۹۷

شرکت ESL زمان برگزاری مسابقات ESL One هامبورگ ۲۰۱۸ را به همراه فرمت توسعه و بهبود یافته در مرحله گروهی و حذفی، اعلام کرد.

شرکت ESL، یکی از بزرگترین سازمان های برگزار کننده رویدادهای ورزش های الکترونیک ( eSports )، با توجه به نواقصی که در نحوه برگزاری مسابقاتش از طریق بازیکنان و شرکت کننده هایش گزارش شده بود، زمان برگزاری مسابقات ESL One هامبورگ ۲۰۱۸ در بازی Dota 2 را با فرمتی جدید و بهبود یافته در هر دو مرحله گروهی و حذفی، اعلام کرد.

در ماه می بود که این شرکت اعلام کرد که مسابقات آینده خود را بعد از رویداد بزرگ اینترنشنال، در شهر هامبورگ آلمان برگزار خواهد کرد. پس از به پایان رسیدن مسابقاتی مانند ESL One Katowice 2018 و بیرمنگام و خصوصا ESL One هامبورگ در سال ۲۰۱۷ بود که شکایانی از فرمت برگزاری مسابقات به گوش رسید. این اولین و مهمترین میجور فصل Pro Circuit 2017 بود، اما احساس می شد که با توجه به تعداد تیم و فرمت بازی ها، بیشتر شبیه به یک تورنمنت مینور است تا یک میجور.

حالا و پس از شروع فصل جدید، برگزار کننده های این رویداد تصمیم گرفتند که به انتقادات و پیشنهادات انجمن گوش کنند و فرمت جدیدی را در مسابقات ESL One هامبورگ ۲۰۱۸ به کار بگیرند. تغییرات صورت گرفته شامل حضور تیم های بیشتر برای شرکت در مسابقات می باشد که باعث خواهد شد بازی ها و تعداد روزهای بیشتری را برای انجام  بازی ها شاهد باشیم.

هر چند این مسابقات بخشی از DPC فصل ۲۰۱۸-۲۰۱۹ نخواهد بود، اما هنوز هم یک رویداد مهم برای تیم ها به حساب می آید که می توانند ایده ها و استراتژی های خود را دو هفته بعد از میجور اینترنشنال ، مورد آزمایش قرار دهند.

اطلاعات مربوط به زمان برگزاری مسابقات ESL One هامبورگ ۲۰۱۸ :

تاریخ برگزاری: ۲۳ تا ۲۸ ماه اکتبر

تیم های شرکت کننده: ۱۲ تیم

فرمت مرحله گروهی:

تیم ها به دو گروه تقسیم می شوند

مسابقات با بصورت راند رابین و Bo2 انجام می شود

دو تیم برتر هر گروه به مرحله حذفی براکت بالا صعود خواهند کرد

دو تیم پایین جدول هر گروه به مرحله حذفی براکت پایین می روند

فرمت رویداد اصلی:

براکت دو حذفی

همه مسابقات بصورت Bo3 انجام می شود

دیدار فینال بصورت Bo5 خواهد بود

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تورنمنت بعدی: iBUYPOWER Masters 2019

در حال حاضر مسابقه ای برگزار نمی شود

مسابقات اخیر