آخرین اخبار

سازمان ۱۰۰Thieves ، تیم کانتر استرایک گلوبال خود را منحل کرد

img
بهمن
۱۲
author image by admin | blog CS GO | ۰ Comments | ۱۲ بهمن ۱۳۹۶

سازمان ۱۰۰Thieves راه خود را از بازیکنان برزیلی خود جدا کرد. در حال حاضر اعضای سابق این تیم، بازیکن آزاد محسوب می شوند.

این تیم قرار بود در میجور ELEAGUE بوستون شرکت کند اما همانطور که در گذشته گفتیم، به دلیل مشکلات ویزا نتوانست به این امر دست پیدا کند. بعد از این اتفاق بود که مسائل مربوط به ویتو “kNgV-” جوزه په پیش آمد و سازمان ۱۰۰Thieves مجبور شد تا او را از تیم کنار بگذارد بدون اینکه او و هم تیمی هایش حتی یک بازی را برای تیم انجام دهند.

حالا سازمان ۱۰۰Thieves به کلی راه خود را از این بازیکنان برزیلی جدا کرده و در همین راستا یک بیانیه در صفحه توییتر خود نیز منتشر کرده که در زیر می توانید مشاهده کنید:

« در پنج ماه گذشته، تیم ما شب و روز در پشت صحنه کار می کرد تا با تکمیل فهرست خود به بازیکنانمان این فرصت را بدهیم تا در بهترین لیگ ها و مسابقات CS:GO شرکت کنند. با این حال مشکلات مربوط به ویزا ما را مجبور کرد تا آینده ی تیم CS:GO را دوباره مورد ارزیابی قرار دهیم. در نتیجه ما تصمیم گرفتیم که تیمی را در فصل ۲۰۱۸ کانتر اساترایک نداشته باشیم.

ما بسیار ناامید هستیم که تمام تلاش سازمان ۱۰۰Thieves و بازیکنانمان بدون نتیجه بوده اما ما هنوز می خواهیم تا این بازیکنان را به موفقیت برسانیم. ما بازیکنانمان را از لحاظ قراردادی آزاد کردیم تا بتوانند برای آینده خود تصمیم بگیرند و تیمی جدید پیدا کنند.

بعد از کار کردن با این بازیکنان و دیدن استعدادشان، شک نداریم که آن ها می توانند در ادامه راه موفق شوند و ما بهترین ها را برایشان آرزو می کنیم. باز هم تأکید می کنیم که این نتایج برای ما ناامید کننده است. این یک تجربه بسیار سخت برای همه ما بود و چیزهای بسیاری را یاد گرفتیم.»

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تورنمنت بعدی: iBUYPOWER Masters 2019

در حال حاضر مسابقه ای برگزار نمی شود

مسابقات اخیر