آخرین اخبار

سوپر میجور چین با جایزه ای ۱٫۵ میلیون دلاری، آخرین رویداد Pro Circuit خواهد بود

img
فروردین
۰۴
author image by admin | blog Dota 2 | ۰ Comments | ۰۴ فروردین ۱۳۹۷

آخرین مسابقات Pro Circuit قبل از برگزاری رویداد TI8، سوپر میجور چین با جایزه ای ۱٫۵ میلیون دلاری و ۲۲۵۰ امتیاز DPC خواهد بود که در اوایل ماه ژوئن برگزار می شود.

سوپر میجور چین با همکاری دو شرکت پی جی ال و پرفکت ورلد در اوایل ماه ژوئن در شهر شانگهای برگزار خواهد شد. این میجور همانند مسابقات DAC 2018 (قهرمانی آسیا بازی Dota 2 ) که هفته آینده برگزار می شود نیز یک رویداد رسمی Pro Circuit می باشد.

سوپر میجور چین

این سوپر میجور با جایزه و امتیاز افزایش یافته خود نسبت به مسابقات گذشته، معادل ۱٫۵ میلیون دلار و ۲۲۵۰ امتیاز DPC، آخرین شانس تیم هایی می باشد که می خواهند جزو هشت تیم برتر جدول رده بندی Pro Circuit برای راه یابی مستقیم به رویداد TI8 قرار بگیرند، می باشد. در حال حاضر فقط تیم Virtus.pro موفق شده با قهرمانی که در میجور PGL بخارست بدست آورده، دعوت مستقیم به مسابقات TI8 را کسب کند. قطعا قهرمانی در این رویداد چه از لحاظ مالی چه از لحاظ امتیازی، ارزش بسیار زیادی خواهد داشت و باید منتظر رقابت دیدنی تیم ها با یکدیگر باشیم.

مکان دقیق برگزاری هنوز اعلام نشده، با این حال با توجه به اینکه مسابقات DAC 2018 نیز در شانگهای انجام می شود، امکان دارد این میجور هم نیز در مرکز ورزشی شانگهای برگزار شود. همچنین ورزشگاه مرسدس بنز آرنا که محل برگزاری میجور شانگهای بوده است نیز نامزد محل برگزاری این سوپر میجور می باشد. فرمت برگزاری بازی ها هم نیز تاکنون مشخص نشده اما به نظر می رسد باید همانند مسابقات DAC، بصورت مرحله گروهی و براکت دوحذفی باشد.

مسئولان برگراری این مسابقات با توجه به قوانین شرکت Valve در مورد رویدادهای رسمی Pro Circuit، باید مسابقات انتخابی را برای شش منطقه اصلی Dota 2 برگزار کنند. با این حال برنامه کامل مسابقات هنوز توسط شرکت PGL یا Perfect World منتشر نشده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تورنمنت بعدی: iBUYPOWER Masters 2019

در حال حاضر مسابقه ای برگزار نمی شود

مسابقات اخیر