آخرین اخبار

شایعات پیرامون نقل و انتقالات CSGO میان بازیکنان تیم‌های بزرگ و مطرح

img
مرداد
۰۷
author image by admin | blog CS GO | ۰ Comments | ۰۷ مرداد ۱۳۹۶

در چند روز اخیر پس از به پایان رسیدن میجور کراکو شایعات زیادی درباره ی نقل و انتقالات CSGO میان بازیکنان تیم‌های بزرگ و مطرح شنیده می‌شود.

لازم به ذکر است تمامی این شایعات مربوط به نقل و انتقالات CSGO ، در صورت صحت نیز در حد پیشنهاد هستند و ممکن است توسط بازیکنان و شرکت‌ها رد شوند. برخی از این شایعات عبارت‌اند از:

GuardiaN -> FaZe: امروز تایید شد که GuardiaN و seized، دو بازیکن قدیمی ترکیب Na`Vi از تیم حذف شده‌اند. هنوز چیزی راجع به seized مطرح نشده اما یکی از شایعاتی که خیلی رد و بدل می‌شود این است که GuardiaN با کلن FaZe (که در مرحله گروهی میجور حذف شد) در تماس است و مذاکره آنها به نتیجه رسیده است. او قرار است جای allu را در تیم بگیرد.

olofmeister -> FaZe: از طرف دیگر یکی از شایعات محتمل و قوی دیگر کنار کشیدن olofmeister و dennis از ترکیب fnatic است. این دو همبازی قدیمی از دوران LGB قرار است تیم را با هم ترک کنند اما به نظر می‌رسد FaZe فقط به olof پیشنهاد داده و احتمالا dennis به تیم fnatic خواهد رفت.

mousesports: به گفته منابع آگاه، mousesports سه بازیکن را برای اضافه کردن به ترکیب خود در نظر دارد. suNNy، Mixwell و Styko. این سه بازیکن قرار است جای lowel، denis و chrisJ را بگیرند و اگر هرکدام پیشنهاد mouz را رد کنند chrisJ برای ماندن در ترکیب اولویت خواهد داشت.

ANGE1 -> Na`Vi: لیدر کارکشته و قدیمی تیم HellRaisers هم قرار است به تیم Na`Vi بپیوندد. احتمالا هدف زردپوشان برای این کار، پر کردن جای خالی Zeus و starix در هدایت تیم است.

Valde -> Dignitas : دیگنیتاس که اخیرا Magisk را به تیم ذخیره فرستاده ممکن است Valde یا Mertz، یکی از اسنایپرهای خوب دانمارک را به ترکیب اضافه کند.

از طرف دیگر صحبت‌های دیگری هم مطرح شده اما چیز زیادی برای اثبات و تحکیم این شایعات نیست. مثلا گفته می‌شود که ناوی قصد دارد electronic را جایگزین seized کند و یا اعضای Cloud9 به دنبال یک شرکت جدید هستند.

کمی قبل‌تر صحبت‌هایی درباره SK هم مطرح بود و گفته می‌شد آنها قصد دارند LUCAS را جایگزین هم‌تیمی سابق خود یعنی felps کنند اما مدیر تیم یعنی dead و کاپیتان FalleN این قضیه را تکذیب کردند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تورنمنت بعدی: iBUYPOWER Masters 2019

در حال حاضر مسابقه ای برگزار نمی شود

مسابقات اخیر