آخرین اخبار

مرحله حذفی سوپر میجور چین شروع شد؛ Spirit و Infamous اولین تیم های حذف شده

img
خرداد
۱۷
author image by admin | blog Dota 2 | ۰ Comments | ۱۷ خرداد ۱۳۹۷

در روز اول مرحله حذفی سوپر میجور چین تیم های Liquid و Secret به پیشرفت خود را در براکت بالا ادامه دادند و تیم های Spirit و Infamous از دور مسابقات حذف شدند.

روز اول مرحله حذفی سوپر میجور چین برگزار شد که در طی آن، اولین تیم های حذف شده از دور مسابقات مشخص شدند. هر چند دو تیم Spirit و Infamous برای کسب دعوت مستقیم به TI8 واجد الشرایط نبودند، اما به هر حال حذف زود هنگامشان در این تورنمنت مهم، می تواند برایشان بسیار ناامید کننده باشد.

براکت بالا: Team Liquid vs. TNC Predator

اولین بازی مرحله حذفی سوپر میجور چین بین دو تیم Liquid و TNC برگزار شد. تیم Liquid در این دیدار، چشمه هایی از دوران اوج خود در طول دوره هفتم مسابقات اینترنشنال نشان داد و با یک بازی استثنایی حریف خود را به براکت پایین فرستاد. در گیم اول Miracle با مهارت بسیار بالای خود و با هیروی Templar Assassin توانست Ember Spirit در اختیار Armel را به زیبایی کنترل کند. Liquid توانست ظرف ۱۱ دقیقه ۱۹ کیل از حریف بگیرد و این برای تیم TNC بار سنگینی بود. تیم TNC در میانه های بازی به خود آمد و توانست Aegis را در اختیار بگیرد اما Liquid در یک درگیری تیمی آنها را شکست داد و به راحتی گیم اول را از آن خود کرد.

در گیم دوم تیم Liquid سراغ هیروهایی رفت که با آنها معروف شده و با قرار دادن Lycan و Juggernaut در دستان MATUMBAMAN و Miracle ظرف فقط ۲۰ دقیقه پرچم سفید را از حریف خود دریافت کرد تا با قدرت به مرحله بعد برود.

براکت بالا: Team Secret vs. OpTic Gaming

در گیم اول OpTic شروع بسیار قدرتمندی داشت. Pajkatt با Night Stalker توانست در لین وسط به خوبی بازی کند و کنترل مپ خوبی برای تیم خود فراهم کند و Zai هم با Windranger دردسر زیادی برای تیم Secret ایجاد کرد. ولی در نهایت بازی تیمی بسیار هماهنگ و خوب Secret و همچنین مهارت بسیار بالای Ace باعث شد که OpTic از بازی عقب بماند و گیم اول را از دست بدهد. در گیم دوم هم درخشش Ace با Gyrocopter بازی را به سود تیم Secret تمام کرد و OpTic به براکت پایین فرستاده شد. با این بازی تیم های Mineski، Vici Gaming و Newbee به TI8 صعود کردند.

براکت پایین: Evil Geniuses vs. Team Spirit

نخستین بازی براکت بازنده ها در روز اول مرحله حذفی سوپر میجور چین را دو تیم Spirit و EG انجام دادند. گیم اول این بازی در آغاز به سود تیم Spirit پیش رفت و تا میانه های بازی با اختلاف ۱۲ کیل از حریف خود جلو بودند. اما این در اراده تیم EG خدشه ای وارد نکرد و آن ها توانستند هیروهای حریف را یکی پس از دیگری بکشند و در نهایت بازی را از چنگال حریف بقاپند. اما در گیم دوم این اتفاق نیفتاد و تیم Spirit به لطف بازی عالی illidanSTR با Chaos Knight توانست گیم دوم را از آن خود کند. گیم سوم یک بازی یک ساعتی و با فراز و نشیب های فراوان بود. هیچکدام از تیم ها قصد تسلیم شدن نداشتند. در نهایت تیم Spirit تصمیم گرفت با یک پوش ۵ نفره بیس تیم EG را نابود کند ولی بازی هماهنگ Cr1t و Fly باعث شد که تیم EG در این درگیری تعیین کننده پیروز شوند و بازی را از آن خود کنند.

براکت پایین: VGJ Storm vs. Infamous

بازی اول می توانست به راحتی به نفع Infamous تمام شود ولی در این مسیر یک چالش بزرگ قرار داشت و آن هم کسی نبود جز Resolut1on با Faceless Void. او با بازی بسیار عالی خود و استفاده بسیار دقیق از Chronosphere بازی را به سود تیم خود تمام کرد. در گیم دوم، همه چیز از اول در اختیار تیم VGJ بود و در یک بازی بسیار یک طرفه سرنوشت تیم Infamous رقم خورد.

تیم Infamous از آغاز تورنمنت های DPC بدون هیچ برد و با ۱۹ باخت به یکی از ضعیف ترین تیم های حاضر تبدیل شده و باید برای آینده خود تغییراتی در سبک بازی خود به وجود آورد.

مرحله حذفی سوپر میجور چین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تورنمنت بعدی: iBUYPOWER Masters 2019

در حال حاضر مسابقه ای برگزار نمی شود

مسابقات اخیر