آخرین اخبار

صعود تیم لئوپارد از مرحله ی گروهی مسابقات WESG 2017 Apac

img
دی
۲۲

با به پایان رسیدن بازی ها در گروه دوم، شاهد صعود تیم لئوپارد به مرحله ی حذفی مسابقات WESG 2017 بودیم.

می توان صعود تیم لئوپارد ، نماینده ی کشورمان از مرحله گروهی این مسابقات را یک نقطه ی عطف در تاریخ رشته ی CS:GO ایران نامید. در سال های گذشته چه در رشته کانتر استرایک ۱٫۶ و چه در CS:GO هیچگاه تیمی از کشورمان موفق به صعود از گروه خود نشده بود. حدود هفت سال پیش در مسابقات WCG 2011 رشته CS 1.6 بود که تیم Ftw یا نیروانا به عنوان نماینده ایران حضور پیدا کرد و با ۱ برد و ۲ باخت به کار خود پایان داد و در همان مرحله ی گروهی حذف شد یا تیم GEx که در اولین دوره ی اعزام تیم از ایران در رشته CS:GO، با سه باخت سنگین از دور رقابت ها کنار رفت.

این تیم مشهدی که موفق شده بود با قهرمانی در مسابقات انتخابی راهی این تورنمنت مهم آسیایی شود، توانست در بازی اول خود تیم Wolfhound از کشور ترکمنستان را با نتیجه ۱۶-۱ در هم بکوبد.

صعود تیم لئوپارد

اما در بازی دوم به همان اندازه که در مسابقه ی اول خود قوی ظاهر شده بود، عملکردی ضعیف از خود نشان داد و با نتیجه ۱۶-۲ مغلوب تیم New4 از کشور چین شد. از نکات عجیب این بازی می توان به نا هماهنگی تیم کشورمان در مپ Train اشاره کرد. یکی از دلایل مهم این نا هماهنگی می تواند عدم حضور دو بازیکن خوب این تیم به دلیل مشکلات خروج از کشور باشد که تیم مجبور شد دو بازیکن تیم GEx را به عنوان جایگزین با خود ببرد. در نتیجه زمان تمرین با اعضای جدید بسیار کم بوده است.

صعود تیم لئوپارد

تیم لئوپارد موفق شد در بازی سوم خود، تیم Control از کشور استرالیا را با نتیجه ۱۶-۲ در مپ Mirage شکست دهد. در بازی چهارم روند بازی مطابق با میل نماینده ی کشورمان پیش نرفت و آن ها بازی را در مپ Overpass با نتیجه ۱۶-۸ به تیم اول این گروه یعنی Parallax واگذار کردند.

با این حساب روز گذشته با صعود تیم لئوپارد همراه بود و آن ها موفق شدند با ۲ برد و ۲ باخت در جایگاه سوم گروه B قرار گیرند. نماینده کشورمان در مرحله حذفی باید در برابر تیم ORDER نماینده کشور استرالیا قرار بگیرد. این بازی فردا در ساعت ۶:۳۰ صبح به وقت تهران شروع خواهد شد.

صعود تیم لئوپارد

برای دانلود بازی های لئوپارد می توانید به صفحه ی مسابقه این تیم مراجعه فرمایید.

با آرزوی موفقیت برای تیم خوب کشورمان در مرحله حذفی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تورنمنت بعدی: iBUYPOWER Masters 2019

در حال حاضر مسابقه ای برگزار نمی شود

مسابقات اخیر