آخرین اخبار

فصل دهم مسابقات DreamLeague با قهرمانی تیم Tigers به پایان رسید

img
آبان
۱۵

در فینال فصل دهم مسابقات DreamLeague تیم Tigers موفق شد در یک سری جذاب و طولانی، تیم Navi را با نتیجه ۳-۲ شکست دهد و به مقام قهرمانی برسد.

دو تیم در حالی به دیدار فینال فصل دهم مسابقات DreamLeague بازی Dota2 راه پیدا کرده بودند که تیم Navi توانسته بود در مرحله گذشته و در براکت بازنده ها، تیم Royal Never Give Up را با نتیجه ۲-۰ از پیش‎رو بردارد و Tigers هم همین تیم را با نتیجه ۲-۱ شکست داده بود.

در اولین بازی فینال فصل دهم مسابقات DreamLeague تیم Tigers هیروی Meepo را به عنوان آخرین انتخاب، برای Ahjit برداشت. از آن سو هم یاران Navi برای پاسخ به این حرکت، هیروی Earth Spirit را برای SoNNeikO انتخاب کردند. با این حال، تاکتیک آن ها کاربرد چندانی نداشت و تیم شرق آسیایی Tigers توانست در دقیقه ۲۷ بازی کار را تمام کند و اولین پیروزی را بدست آورد.

در ادامه، تیم Navi توانست تمرکز خود را بدست آورده و علاوه بر پیروزی در بازی دوم، بازی سوم را هم در یک مسابقه کاملا یکطرفه پیروز شود. هر دو تیم عملکرد عالی را از خود به نمایش گذاشتند و چه در فاز درفت و چه در جریان بازی توانسته بودند هیجان و کلاس خاصی را به بازی اضافه کنند و این در حالی بود که تیم Navi فقط به یک پیروزی دیگر برای بالا بردن جام قهرمانی نیاز داشت.

در مسابقه چهارم، تماشای هیچ چیز دیگری به اندازه بازی inYourdreaM با هیروی Invoker برای طرفداران هیجان انگیزتر نبود. وی توانست علی رغم روبرو شدن با هیروهای ضد خود یعنی Storm Spirit و Huskar، بازی درخشانی را از خود به نمایش بگذارد و نقش اصلی را در پیروزی تیمش در این دیدار داشته باشد.

در مسابقه پنجم، این تیم Tigers بود که از همان ابتدا توانست سوار بر بازی شود و آن را تحت کنترل خود درآورد. تیم Navi با وجود داشتن هیروی Alchemist نمی توانست از فرصت ها استفاده کند و فقط بازی را به تأخیر می انداخت. در نهایت Tigers توانست با درخشش Ahjit که توانسته بود با هیروی Mirana آمار خیره کننده ۲۰-۰-۱۴ را از خود به جای بگذارد، این بازی را هم برنده شود و به مقام قهرمانی دست پیدا کند.

با قهرمانی تیم Tigers در فصل دهم مسابقات DreamLeague آن ها توانستد علاوه بر بدست آوردن اولین امتیاز DPC فصل جدید ( ۱۲۰ امتیاز )، جایزه ۱۲۵،۰۰۰ دلاری این رقابت ها را هم کسب کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *