آخرین اخبار

فصل دوم مسابقات رنک بازی Dota 2 به همراه سیستمی جدید، به زودی آغاز خواهد شد

img
خرداد
۱۰
author image by admin | blog Dota 2 | ۰ Comments | ۱۰ خرداد ۱۳۹۷

طبق اخبار منتشر شده، سیستم جدید و فصل دوم مسابقات رنک بازی Dota 2 از هفته آینده شروع خواهد شد.

طبق اخبار منتشر شده، فصل اول این سیستم به زودی به پایان می رسد و اینطور که گفته شده MMR (رنک) به همراه مدال های بازیکنان ریست خواهد شد. همچنین سیستم جدید و فصل دوم مسابقات رنک بازی Dota 2 نیز ازهفته آینده شروع به کار خواهد کرد.

حدود شش ماه از شروع ساختار فصلی مسابقات رنک بازی Dota 2 می گذرد و به همین دلیل هنوز میزان تاثیر آن بر گیم پلی و بازی هایی که انجام می شود کمی زود است. بسیاری از بازکنان MMR بالای خود را از دست داده اند و از ۸k به حدود ۶k رسیده اند. ولی هنوز هم نسبت به کیفیت مچ میکینگ و بازی ها انتقادات زیادی رد و بدل می شود، خصوصا در رده های بالا. این امر باعث شده که این آپدیت جدید تا حدود زیادی ظاهری و حتی اضافی به نظر بیاید.

والو قبلا اعلام کرده بود که در حوالی این تاریخ فصل اول این مسابقات را به پایان خواد رساند و فصل دوم را شروع خواهد کرد. با نزدیک شدن به فصل دوم مسابقات دوتا ۲، همه چشم انتظار این هستند که ببیند والو چه تغییراتی در نسخه جدید ایجاد خواهد کرد. این در حالی است که در همین اواخر و با عرضه Battle pass مخصوص مسابقات اینترنشنال ۲۰۱۸، باگ عجیبی نیز بوجود آمد که باعث رنک‎آپ و مدال گرفتن بازیکنان می شد. البته گفته شده که آپدیتی برای این مشکل عرضه شده که با آن رنک بازیکنانی که از این باگ استفاده کرده اند، به حالت قبلی خود بر می گردد.

آیا والو در فصل جدید می تواند مشکلات بسیار بحرانی اکانت های اسمرف و کیفیت پایین مسابقات را حل کند؟ آیا بازیکنانی که به دلیل این مشکلات بازی را ترک کردند دوباره به بازی بازخواهند گشت؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تورنمنت بعدی: iBUYPOWER Masters 2019

در حال حاضر مسابقه ای برگزار نمی شود

مسابقات اخیر