آخرین اخبار

فصل هفتم مسابقات ESL Pro League با قهرمانی تیم Astralis به پایان رسید

img
اردیبهشت
۳۱
author image by admin | blog CS GO slider | ۰ Comments | ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷

تیم Astralis موفق شد در دیدار پایانی تیم Liquid را با نتیجه ۳-۱ شکست داده و عنوان قهرمانی فصل هفتم مسابقات ESL Pro League را بدست آورد.

شب گذشته دیدار پایانی فصل هفتم مسابقات ESL Pro League در شهر دالاس آمریکا برگزار شد که در طی آن تیم Astralis موفق شد در یک سری چهار مپی، تیم Liquid را با نتیجه ۳-۱ شکست دهد و قهرمان این دوره از رقابت ها شود.

تیم Astralis فصل هفتم مسابقات ESL Pro League را فوق العاده آغاز کرد، بطوریکه آن ها موفق شدند در تمام مسابقات خود پیروز شوند. دانمارکی ها توانستند تیم OpTic را در دیداری از براکت بالای گروه B، با نتیجه قاطعانه ۱۶-۳ شکست دهند. بعد از آن نوبت به تیم SK Gaming رسید که آن ها هم با نتیجه ۲-۰ مغلوب شدند و جلوی بهترین تیم حال و حاضر بازی CS:GO زانو زدند. سپس توانستند تیم Liquid را با نتیجه ۲-۰ شکست دهند و سزاوارانه، بطور مستقیم به مرحله نیمه نهایی صعود کنند. در مرحله نیمه نهایی تیم قدرتمند FaZe را به شکلی عجیب در دو مپ و با نتایج خیره کننده ۱۶-۳ و ۱۶-۶ شکست دادند و به فینال مسابقات راه پیدا کردند.

فصل هفتم مسابقات ESL Pro League

اما از سمت دیگر تیم Liquid هم عملکرد فوق العاده‎ای از خود به نمایش گذاشت، بطوریکه آن ها هم در تمام بازی های خود به پیروزی رسیدند و فقط در برابر Astralis ناکام ماندند. این تیم آمریکایی در ابتدا موفق شد نماینده کشور استرالیا یعنی Grayhound را با نتیجه ۱۶-۵ شکست دهد. سپس موفق شدند تیم Space Soldiers از کشور ترکیه را با نتیجه ۲-۰ شکست دهند. بعد از آن در فینال برنده های گروه B، با نتیجه ۲-۰ مغلوب تیم Astralis شدند و شانس صعود مستقیم به مرحله نیمه نهایی را از دست دادند، اما توانستند به مرحله یک چهارم راه پیدا کنند. در این مرحله با تیم قدرتمند mousesports روبرو شدند و توانستند با نتیجه ۲-۰ آن ها را شکست دهند و حریف تیم Navi در مرحله نیمه نهایی شوند. در این بازی بود آن ها توانستند اوج مهارت خود را به همگان نشان دهند و توانستند در حضور تماشاگران خود با نتیجه ۲-۰ به پیروزی برسند و حریف تیم Astralis در فینال شوند.

فصل هفتم مسابقات ESL Pro League

مسابقه فینال

دیدار پایانی فصل هفتم مسابقات ESL Pro League بصورت Bo5 و به انتخاب تیم Liquid، در مپ Dust 2 شروع شد. شاید یکی از عجیب ترین نتایج مسابقات کانتر استرایک در امسال، در بازی اول همین دو تیم بدست آمد.

تیم Astralis توانست با یک بازی فوق العاده و کاملا هماهنگ در سمت CT، چهارده راند را در نیمه اول از حریف خود بگیرد. در نیمه دوم هم توانستند دو راند ابتدایی را مال خود و شکست سنگینی را بر تیم میزبان تحمیل کنند.

به نظر می آمد تیم Liquid از لحاظ روحی دچار مشکل جدی بشود اما آن ها توانستند به خوبی نتیجه بد بازی اول را فراموش کنند و با قدرت پا به بازی دوم بگذارند. این دیدار که در مپ Nuke انجام می شد، با برتری تیم میزبان آغاز شد، بطوریکه آن ها توانستند با نتیجه ۵-۱ از حریف خود جلو بیفتند. اما Astralis به هیچ وجه میل به تسلیم شدن نداشت و توانست علاوه بر جبران اختلاف از حریف پیش بیفتد و در آخر هم نیمه اول را با نتیجه ۹-۶ به سود خود تمام کرد. نیمه دوم هم با برتری تیم Liquid ادامه پیدا کرد اما باز هم در ادامه در برابر کار گروهی تیم Astralis راه به جایی نبردند و در آخر با نتیجه ۱۶-۱۴ این بازی را هم واگذار کردند.

بازی سوم در مپ Mirage انجام شد و Liquid توانست عملکرد بهتری را از خود به نمایش بگذارد. بازی کاملا پایاپای پیش رفت و هر کدام از تیم ها به ترتیب ۵ الی ۶ راند پشت‏ سر هم را می گرفتند تا در نهایت Liquid موفق شد با نتیجه ۱۶-۱۴ به پیروزی برسد و اختلاف را کم کند.

بازی چهارم در مپ Inferno انجام شد که بازهم Liquid آن را بهتر آغاز کرد و توانستند نیمه اول را با نتیجه امیدوار کننده ۱۰-۵ به سود خود تمام کنند. آمریکایی ها پیستول راند نیمه دوم را هم برنده شدند اما از این راند بود که دفاع فوق العاده تیم Astralis در سمت CT side شروع شد توانستند شش راند متوالی را بگیرند و بازی را در امتیاز ۱۱-۱۱ مساوی کنند. بعد از آن هم Liquid کار به جایی نبرد و این دانمارکی ها بودند که توانستند باقی راندها را بگیرند و با نتیجه ۳-۱ پیروز این دیدار و قهرمان فصل هفتم مسابقات ESL Pro League شوند.

به این ترتیب تیم Astralis توانست برنده جایزه ۲۵۰ هزار دلاری که برای تیم قهرمان در نظر گرفته شد بشود. در ادامه نیز پیتر “dupreeh” راسمونسن از تیم Astralis موفق شد عنوان بهترین بازیکن ( MVP ) این دوره از رقابت ها را بدست آورد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تورنمنت بعدی: iBUYPOWER Masters 2019

در حال حاضر مسابقه ای برگزار نمی شود

مسابقات اخیر