آخرین اخبار

مسابقات StarSeries در فصل پنجم، با قهرمانی تیم Navi به پایان رسید

img
خرداد
۱۴
author image by admin | blog CS GO slider | ۰ Comments | ۱۴ خرداد ۱۳۹۷

تیم Navi موفق شد در دو بازی بسیار سریع و با نتیجه ۲-۰، تیم NRG را در دیدار پایانی فصل پنجم مسابقات StarSeries شکست دهد و به مقام قهرمانی دست پیدا کند.

شب گذشته از ساعت ۲۲:۳۰ به وقت ایران، دیدار پایانی فصل پنجم مسابقات StarSeries بین دو تیم Navi و NRG در شهر کیف اوکراین برگزار شد که در طی آن، تیم Navi موفق شد با نتیجه قاطع ۲-۰ نماینده آمریکای شمالی را شکست دهد و عنوان قهرمانی این دوره از رقابت ها را کسب کند.

دو تیم موفق شده بودند در مرحله نیمه نهایی، تیم های mousesports و North را از مقابل خود بردارند و پا به دیدار نهایی بگذارند. حقیقت این بود که تیم میزبان یعنی Navi، به هیچ وجه اجازه خودنمایی به حریف خود را نداد و یک سر و گردن بالاتر از آن ها ظاهر شد. به لطف درخشش S1mple ( کسی که با ریتینگ ۱٫۴۷ بالاترین رتبه را در اختیار داشت ) آن ها توانستند دو بازی کاملا یک طرفه را انجام دهند و با قدرت هرچه تمام، جام را در مقابل هواداران خود بالا ببرند.

مسابقات StarSeries

بازی اول – مپ Overpass

دیدار پایانی فصل پنجم مسابقات StarSeries نیز بصورت Bo3 انجام می شد. بازی اول در مپ Overpass و با برتری تیم Navi در سمت T-side آغاز شد. اوکراینی ها خیلی زود توانستند در همان نیمه اول اختلاف امتیاز زیادی را ایجاد کنند و با نتیجه ۷-۰ از حریف خود پیش بیفتند. در ادامه تیم NRG به خودش آمد و توانست هفت راند بگیرد و بازی با نتیجه ۸-۷ به سود Navi در نیمه اول به پایان رسید.

S1mple که در نیمه اول نتوانسته بود کاری از پیش ببرد و بیشتر در نقش یک تماشاگر ظاهر شده بود، به یکباره در نیمه دوم همان بازیکن همیشگی شد و توانست با چهار کیلی که در پیستول راند گرفت، تیم خود را پیش بیندازد. بعد از آن تیم Navi موفق شد راندهای اکو را برنده شود و در امتیاز ۱۲-۷ از حریف جلو بیفتد. در ادامه هم تیم NRG نتوانست کار خاصی را انجام دهد و در آخر هم با نتیجه ۱۶-۸ بازی اول را واگذار کرد.

بازی دوم – مپ Mirage

بازی دوم هم دقیقا شرایط مسابقه اول را داشت. تیم Navi بازی را خوب شروع کرد و توانست سه راند ابتدایی را برنده شود اما بعد از آن تیم NRG توانست به کمک سه کیلی که CeRq گرفت بازی را به متعادل بکشاند. شادی آمریکایی ها خیلی طول نکشید و باز هم اوکراینی ها توانستند از سد دفاعی آن ها عبور کنند و با نتیجه ۹-۶ نیمه اول را به سود خود به پایان ببرند. در نیمه دوم هم این تیم میزبان بود که با بازی عالی flamie و S1mple اجازه خودنمایی به حریف را نداد و با نتیجه ۱۶-۷ به پیروزی شد.

تیم Navi با این قهرمانی توانست جایزه ۱۲۵ هزار دلاری تیم اول را مال خود کند. همچنین S1mple موفق شد عنوان بهترین بازیکن ( MVP ) را بدست آورد.

مسابقات StarSeries

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تورنمنت بعدی: iBUYPOWER Masters 2019

در حال حاضر مسابقه ای برگزار نمی شود

مسابقات اخیر