آخرین اخبار

فینالیست‌های ۲۰۱۷ IEM Oakland مشخص شدند; مصاف NiP و FaZe

img
آبان
۲۸
author image by admin | blog CS GO | ۰ Comments | ۲۸ آبان ۱۳۹۶

شب گذشته پس بازی هایی حساس ، فینالیست‌های ۲۰۱۷ IEM Oakland مشخص شد و دو تیم NiP و FaZe امشب به مصاف یکدیگر می روند.

تیم‌های SK، FaZe، NiP، Optic، Gambit و  C9 موفق شدند با پیروزی بر حریفان خود در مرحله گروهی به مرحله حذفی صعود کنند. فینالیست‌های ۲۰۱۷ IEM Oakland به دلیل حضور در صدر جدول مستقیما به نیمه نهایی راه یافتند و باقی تیم‌ها باید در ۱/۴ نهایی به مصاف هم می‌رفتند. طی این مسابقات تیم SK موفق شد در مپ Overpass که بسیار یک‌طرفه هم بود و مپ Train تقریبا حساس از سد Optic عبور کند و تیم C9 هم موفق شد در یک سری فرسایشی و بسیار حساس از سد تیم Gambit بگذرد و به نیمه نهایی راه پیدا کند.

SK vs. NiP

تیم SK که با شکست دادن Optic در مرحله ۱/۴ نهایی به نیمه‌نهایی رسیده بود در برابر NiP قرار گرفت که به دلیل صدرنشینی در گروه A مستقیما به نیمه نهایی صعود کرده بود. بازی در مپ Overpass که انتخاب تیم برزیلی بود آغاز شد و همه چیز در ابتدا به نفع آنها بود. SK بازی را تا نتیجه ۷-۱ به سود خود پیش برد اما از آنجا به بعد NiP به آرامی کنترل بازی را در دست گرفت و با پیروزی پیاپی در ۷ راند نیمه را به سود خود تمام کرد و در نیمه دوم هم به SK اجازه نداد که بیشتر از دو راند بگیرد و توانست مپ اول را با نتیجه ۱۶-۹ به سود خود تمام کند.

روال پیشروی مپ دوم یعنی Cache که انتخاب NiP بود مشابه مپ اول شد. SK در ابتدا توانست به خوبی از حریف پیشی بگیرد و بازی را به ۷-۲ برساند. اما NiP باز هم در میانه‌های نیمه اول به خود آمد و توانست چند راند متوالی بگیرد. اما این بار SK توانست نیمه اول را با نتیجه ۸-۷ به سود خود تمام کند. ستاره اصلی تیم سوئدی در این گیم REZ بود که با بازی عالی در نیمه اول و یک کلاچ تک به ۳ استثنایی در آغاز نیمه دوم بازی را به تساوی کشاند. اما SK هم در مهارت انفرادی چیزی از NiP کم نداشت و پس از گرفت ۴ راند متوالی FalleN توانست با یک کلاچ تک به ۳ برد تیم خود را قطعی کند. مپ Cache با نتیجه ۱۶-۸ به سود تیم برزیلی پایان یافت.

با تقسیم شدن دو مپ بین دو تیم بازی به Inferno کشیده شد. این مپ بازی بسیار نزدیک‌تر بود و دو تیم پا به پای هم پیش می‌رفتند و گوی سبقت را به لطف بازی‌های انفرادی و کلاچ‌های زیبا از یکدیگر می‌ربودند. در نهایت نیمه اول با نتیجه ۸-۷ به سود NiP پایان یافت. تیم سوئدی توانست در ادامه راند پیستول نیمه دوم و آنتی اکوهای بعد از آن را هم از آن خود کند. SK در موقعیت بسیار بدی قرار داشت اما توانست در نهایت با ترکیب Double AWP چند راند متوالی را بگیرد. اما تیم NiP پس از یک تایم اوت دفاع SK را در هم شکست و توانست با پیروزی ۲-۱ در برابر تیم برزیلی راهی فینال شود.

FaZe vs. Cloud9

گیم اول این سری در مپ Train برگزار شد و در آغاز این مپ شاهد یک بازی بسیار نزدیک بودیم. دو تیم ۶ راند اول را به صورت نوبتی از آن خود کردند ولی در نهایت FaZe توانست به لطف پیروزی در دوئل‌های تک به تک و کلاچ‌های خوب و بازی تیمی تمرین شده توانست نبض بازی را در اختیار بگیرد و نیمه اول را با نتیجه ۱۱-۴ به اتمام برساند. FaZe توانست با گرفتن راند پیستول نیمه دوم پیروزی خود را قطعی کند و نتیجه را تا ۱۴-۴ پیش ببرد. در اینجا C9 به خود آمد و توانست چند راند را از آن خود کند. اما در نهایت FaZe با پیروزی یک راند فقط با پیستول و پس از آن هم با اسنایپ در دستان GuardiaN توانست مپ اول را با نتیجه ۱۶-۸ به سود خود تمام کند.

گیم دوم در مپ Overpass آغاز شد و FaZe با تریپل کیل olofmeister با گلاک از حریف پیشی گرفت و راند فورس بای را هم گرفت. اما راند سوم که C9 تقریبا فول سیو بود را واگذار کرد. C9 در موقعیت خوبی قرار گرفته بود تا چند راند بعدی را بگیرد اما یک تریپل کیل از rain با deagle تیم آمریکایی را شوکه کرد و ورق را دوباره به سمت تیم میکس آمریکایی برگرداند. اما چند راند بعد دوباره skadoodle و tarik با پیروزی در یک راند سیو دیگر تیم آمریکایی را در موقعیت مشابهی قرار دادند. مشکل اصلی این بود که C9 اصلا نتوانست حتی دو راند پشت سر هم بگیرد و به همین دلیل دائما در وضعیت پولی بسیار بدی قرار داشتند و این باعث شد که آنها نیمه اول را با نتیجه ۱۱-۴ واگذار کنند و واگذار کردن راند پیستول نیمه دوم هم همه چیز را برای C9 بدتر کرد. در اینجا Stewie2k به نجات تیم خود آمد و با دو انتری کیل زیبا اولین بای راند نیمه دوم را به سود تیم خود رقم زد. اما FaZe  با یک AWP در دستان GuardiaN و یک deagle در دستان NiKo باز هم راند گرفتند. در راند آخر، skadoodle در یک موقعیت تک به ۴ قرار گرفته بود و نهایت تلاش خود را کرد اما نتوانست بیشتر از دو نفر را بکشد و در نهایت تیم C9 با نتیجه ناامیدکننده ۱۶-۶ مپ دوم را هم واگذار کرد و از دور مسابقات حذف شد.

بدین ترتیب دو تیم Nip و FaZe فینالیست‌های ۲۰۱۷ IEM Oakland لقب گرفتند و ساعت ۱۲:۴۵ شب، بازی نهایی را برگزار می کنند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تورنمنت بعدی: iBUYPOWER Masters 2019

در حال حاضر مسابقه ای برگزار نمی شود

مسابقات اخیر